Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 155 cm-es csóró pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

155 cm-es csóró pasiként mondjak le arról, hogy valaha is lesz nőm?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

2-es személyében máris megjött a napi "gyúrd ki magad" megmondóember.


Azt hiszed 155 cm-nél ez számít?


12-13 éves gyerekek ekkoràk.


Nem fogják komolyan venni a nők, akármit csinál vagy mond akkor sem.

2019. okt. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10.

Én 192 cm magas, jóképű vagyok (fodrászatnak modellkedem!) és 1,5 éve járok edzőterembe, vagyis már kezd látszani valami, mégsem voltam nővel több mint fél éve és nem volt barátnőm három éve, pedig szeretnék. Tudom ez nem fér bele biztos a világképedbe. Képzeld számít a személyiség is. Nem vagyok sajnos elég férfias viselkedésű valószínűleg, nem vagyok elég kezdeményező, nem vagyok elég nagydumás. Lehet néha megnéz magának egy-egy nő, de amint megszólalok, elveszítik az érdeklődésüket, mert a személyiségem nem elég férfias, vonzó nekik.

2019. okt. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11.

Mitől lesz előrébb az életben? Ha próbálkozik, vagy ha nem csinál semmit? Igaz ez az élet bármelyik másik területére is, nem csak a csajozásra.

2019. okt. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#10


Látod, a 12-es meg is cáfolta azt, amit mondtál.


Minden fejben dől el, a személyiség számít. Akik azt mondják, hogy nem, azok azért teszik azt, mert nincs jó személyiségük.

2019. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!