Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél nem szerencsés pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél nem szerencsés pasiként csak úgy lehet valaha is barátnőm, ha összeállok egy külsőre nekem nem bejövős lánnyal?

Figyelt kérdés
Nincs alternativ lehetőség, csak a megalkuvás?

2016. okt. 16. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért kéne megalkudni? ha sz..r életet szeretnél magadnak, ám legyen! a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz.


tanácsom: soha ne alkudj meg! ha van egy célod, akkor addig küzdj, amíg el nem éred!


de ha lusta vagy tenni érte, akkor nem is számít neked a célod!

2016. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ennél rosszabbat nem is tegetnél! Persze ott van, hogy """ talán beleszeretsz """ de ez nem valószínű! Ha eleve így állsz hozzá, pedig pláne. Így becsapod magadat is, őt is... Csalódás lesz, mint a kettőtöknek.

De tény, hogy nyitottabbbak kell lenned.. ( Mindenkinek annak kellene! ) Ne vessz el a külsőségekben/ a felszínen.

2016. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* tehetnél.
2016. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
ez olyan mint az álláskeresés. Mikor otthon ültem akkor kb semmit nem kaptam csak a sz@rabbnál szarabb ajánlatokat. Amióta elhelyezkedtem, csak a jobbnál jobb ajánlatok találnak meg, így lépkedek föntebb.
2016. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem van lehetőség:

a)lehet sportolni,pl. küzdősportokra is sok nő jár,ott is lehet ismerkedni,meg az adna némi tartást is neked,csak rohadtul kitartónak kell lenni.Meg pl. egy japán harcművészetnél azért kell némi agy is,nem csak nyers erő.Az is tök menő,ha találsz egy sportot és az azzal kapcsolatos kultúrkörben elmerülsz.Nekem ez tök szimpi tud lenni egy férfiban,ha valami érdekli és tényleg szereti is.Csak kitartóan kell keresni.

b)ha már a dolog szellemi része,akkor ki lehet tanulni külföldi szakmát ma már internetről is,jobbnál jobbakat és jobban mutat a CV-dben,mint egy honi OKJ-s papír.Csak hát a nyelv,ahhoz is kell egyfajta kitartás és motiváció.Valakinek megint vagy van vagy nincsen.

c)egzisztencia,de ehhez is kell a kitartás,de az a) és b) verzióval előbb-utóbb simán eléred.

2016. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz?

Te ne akarj még komoly kapcsolatot.

18 év alatt ne használd e kategóriát.

2016. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ennek is örülhetsz, mert ha igazán ronda lennél, akkor még a ronda lányok sem állnának szóba veled.
2016. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A sok kapitalista válasz mellé a legfontosabb tudnod, hogy fullos csajok mellett is olyan magányos lehetsz, hogy nem is képzeled. Miért? Mert nem dzsungelvadász szexmachine-nek vagyok alkotva, Tarzan-nak és Jane-nek, na meg Csitának :D Ez nem vicc.
2016. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
60%-os, értem amit irsz, de egy csúnya nőre meg rossz ránézni, képtelen volnék az életemet megosztani egy nekem nem bejövős nővel...
2016. dec. 4. 11:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasas forduljon csak fel magányosan,mint az a színész,aki anno a Rabszolgasorsban a Leonciót játszotta.
2017. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!