Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Ilyen feltételek mellett valóban akkora gáz lenne, ha egy férfi 25-30 évesen a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Vidéki kisváros, pár éve nincs a férfinek párkapcsolata. A szüleivel él, de képes az önállóságra (tud házimunkát végezni, képes bevásárolni, stb.). A munkahelye gyalog lassú tempóban 10 perc alatt megközelíthető, és úgy, hogy otthon él, BŐVEN tud félretenni még amellett is, hogy anyagilag beszáll a költségekbe.

Most őszintén, így minek menne bárki is albérletbe nyomorogni? A hajlandóság megvan, ha párt találna, és komollyá válna a kapcsolat, akkor szeretne külön költözni, de addig fölöslegesnek érzi. Ez akkor tényleg a selejt kategória? Miért fontos annyira, hogy külön éljen, mikor nem anyámasszony kategória, mégis úgy van elkönyvelve, mert még otthon lakik? Az miért nem opció, hogy várja, amíg megtalálja azt az embert, akivel közösen szeretne élni? Vagy a modern nőnek már tényleg csak az kell, hogy beleüljön a készbe, erőfeszítést meg nem hajlandó érte tenni? Adjatok felvilágosítást, kérlek.


2019. okt. 23. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%

Vagy a modern nőnek már tényleg csak az kell, hogy beleüljön a készbe, erőfeszítést meg nem hajlandó érte tenni?

⬇️⬇️⬇️

Ezért vagy gáz, ez a gondolkodas az, amiért nem kellesz senkinek.

Szívesen.

2019. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezen a mondaton kb. 20 percig ültem, hogy leírjam-e vagy sem. Kár volt, mert ez alapján már ítéltek is. Csakhogy, elég sokat tettek nőnemű társaink, hogy ezt lássuk. Sajnos olyan lett, mint a roma-magyar kérdés: a magyar ember nem rasszista, csak sok a rossz tapasztalat...
2019. okt. 23. 09:54
 3/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre meg érdemi választ megint nem sikerült adni, csak kiemelted, hogy miért vagyok gáz. Köszönöm szépen, tudom, és igyekszek ellene tenni. Viszont akkor némi igazság van benne, ha ennyire felvetted. :)
2019. okt. 23. 09:56
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Én most, 30 évesen tudok végre saját lakást venni Budapesten (természetesen jó felét szülői és banki háttérrel). Évekig a barátnőmnél éltem, utóbbi egy évben hazaköltöztem gyűjtögetni, hasonló megfontolásból. Szerintem nem volt gáz, rengeteg lánnyal voltam így is, nyilván nem itthon, de a csajozásban nem akadályozott.
2019. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%

A legtöbb nőnek bizony ez kell. Aki mást állít az olyan nő aki magára ismert és szégyenérzet fogta el emiatt, mert tudja, hogy gáz a felfogása, de ennyi telik tőle. Kell a pénz a szolira, 1000 féle tisztálkodási szerre, drága ruhára. Máskülönben, hogy adja el magát a piacon? Ez mind kiadás. Igénylik a pluszt. Drágább fenntartani, mint egy autót. Annak még néha-néha cserélsz alkatrészt, kötelező, mosás, de a nő..

Rém rendes családban van egy olyan rész amikor Al elviszi Peget a fodrászhoz. Al odaadja a pénzt a fodrásznak és valami olyat mond neki, hogy "Szeretném úgy visszakapni, mintha új lenne! Csak semmi extra!". :D

Undormány egy világ ez! Ahol csak az számít, hogy nézel ki, mid van. Ez által könyvelnek el, de még egy olyan lány is, aki minden igyekezett ellenére csak egy átlagos külsejű csaj. Személyiségre még rendben van, csak rangsorol ő is. Én olyan vagyok, mint Mátyás. Elvegyülök. Nem mutatom ki mim van. Csak akkor ha látom, hogy lehet azzal a valakivel tervezni, mert fix, hogy nem a pénzem miatt kellettem neki, ha nem látja azt.

2019. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy gáz. Kérdés,hogy mennyire szeretnél egyáltalán ilyen modern nőt?

A másik...OK,hogy legyen önálló otthona a pasinak amibe beleülhet a nő, de ahhoz előbb össze kell szedni az árát.

Számmora teljesen logikus ez a gondolatmenet. Ha lesz komolyabb kapcsolatod elég akkor elgondolkodni,hogy különköltözz.

Bár hozzáteszem: 25-30 éves kor között ez még nem gáz, viszont 30-35 között csak meg kell tenni ezt a lépést.

2019. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is a szüleimmel élek,nincs önálló keresetem,soha sem dolgoztam még és addig nem is fogok,amíg ott nem lesz a dr.a nevem előtt.(orvostanhallgató vagyok)

Viszont segítek otthon abban,amiben tudok. Mosok,takarítok,vasalok,sütök,kertészkedem. Számomra nem taszító,hogy a szüleiddel élsz,hiszen besegítesz nekik a mindennapokba,nem ők tartanak el. Nem függsz tőlük.

2019. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztalom, hogy a nők a készbe szeretnek beülni. :( Én is mamhoteles vagyok, nagyon-nagyon közel vagyok hozzá, hogy saját lakást vegyek, de a nőket sajnos nem érdekli, csak a jelen. Jelenleg még midig mamahoteles vagyok? Akkor felejtős vagyok számukra. Sajnos egyetlen példát sem tudok a környezetemben mondani, ahol a nő összehúzta volna a nadrágszíjat és saját lakásra gyűjtött volna. Én ellenben már 12 éve gyűjtök lakásra és 12 éve a mindenkori fizetésem felét/harmadát féreteszem, lemondtam autóról, utazásról stb. Én még mindig kell pár év. Persze az ingatlanárak sokkal gyorsabban mennek fel, így olyan mintha egyre csak távolodnék a saját lakástól.
2019. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A saját lakás/ ház azért elvárás mert abból tudjuk hogy van elég pénze, vagy a családjának pénze hogy ha összejövünk vele akkor nem kell nyomorogni. A mamahoteles sracok többsége csóró is, nem csak életképtelen.
2019. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8 én is ugyanígy vagyok, de mostanában nem is éri meg. 30nm2-re 14milliót kiadni?

A legtöbb nőből a logika is hiányzik. Ebből látszik.

2019. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!