Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy valóban nagyon intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy valóban nagyon intelligens normális és sikeres férfi miért állapodik meg egy ilyen szánalmas üresfejű cicababa mellett?

Figyelt kérdés

Nem tudom vajon, hogy érheti be egy olyan valaki azzal a nővel, aki tényleg nagyon okos, tájékozott, jól nevelt és normális jellemű, segítőkész senkire nincs egy rossz szava. Emellett még irtó jól is néz ki és még viszonylag fiatal is és sikeres. Egyszóval igazán jó parti, de engem idegesít, hogy ki a felesége mert egyszerűen nem fér a fejembe.

Az a csaj hiába néz ki (sok férfi szerint legalábbis) jól, jól mutat, szép de kb ennyi. Irtózatosan buta és egyszerű szegényem, az a háromnegyed óra beszélgetés amiben részem volt vele hát hogy is mondjam csak kínos volt. Persze előadhatja valaki, hogy ő ilyen meg olyan vidám természet de ez az esetében nem jelentett mást mint szánalmasan gyökér poénokon röhögcsélést a barátnőjével, aztán pedig azon röhögtek, hogy milyen hülyén viselkednek(???). Ha valami normálisabb téma jött fel amihez egy kis tájékozottság vagy józan ész volt szükséges már csak nézett ki a fejéből vagy hülyeségeket beszélt, látszik, hogy nem ért semmihez. Látszott, hogy tök naív, az élethez is hülye és ráadásul gyereket akar...


Nem vagyok féltékeny csak egyszerűen nem értem. A pali szöges ellentéte és fogalmam sincs hogy képes a nővel együtt lenni, vajon mit szerethet vagy lát benne, miért van úgy odáig érte. Vagy egyáltalán, hogy miről beszélgethetnek? Szerintem szellemileg magányosnak érezheti magát mellette.

A csaj beletenyerelt a tutiba de szerintem amilyen hülye fel sem fogja milyen jól járt. Ráadásul szeretik, nem csalják, évek óta (7 éve) együtt vannak. Ki érti ezt?


2017. jún. 29. 00:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Sok férfi egyszerű ilyen téren mint a faék.

Elég ha jól néz ki a csaj, jó a szex és ebben kimerült a kapcsolat. Jelen esetben is ezt tudom elképzelni.


(Nekem korántsem jönne be egy ilyen nő)

2017. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Jol nez ki es lehet, hogy jo vele a szex. Es meg az is lehet, hogy boldogok. De mi kozod neked mindehhez?
2017. jún. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Mert ez a divat.
2017. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy nagyobb szellemi igénye van a srácnak, de lehet hogy pont nem a párjától várja el, hogy partner legyen benne.

Szerintem ritka, hogy mindig mindenben ugyanolyan igényünk legyen, mint a párunknak, de ha egy valódi társra vágysz, akkor az a jó, ha nagyjából egy szinten vagytok minden téren, a kisebb difik, ellentétek legfeljebb színesítik a kapcsolatot, de hát ez jó is, hiszen nincs két egyforma ember.

Ahol ennyire eltérő a páros, ott nekem olyan érzésem van, hogy nem egyenrangú partnerek, nem társak, hanem inkább csak funkcionálnak egymás mellett. Lehetséges, hogy itt is így van, a pasasnak valamiért megérte feleségül venni ezt a csajt, nála a feleség nem társ, csak egy szerepkör, abba meg úgy néz ki pont beleillik. A szellemi partnert meg máshol keresi.

Nem török pálcát az ilyen jelenség felett, ha valakiknek így jó, akkor csinálják nyugodtan, ha korrektek egymással, akkor meg pláne nincs értelme ítélkeznem, bár én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni.

2017. jún. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Ezek szerint mégsem olyan intelligens az a férfi. :D

Miről beszélgethetnek? Gondolom a szexről.

2017. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, hallottam én már ilyen kaliberű férfitől, hogy egy nő nem azért kell, hogy ő legyen a legjobb barátom is egyben...szóval van akinek csak a külsőségek és a szex kielégítésének tárgya a nő...
2017. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is "egyszerű, nem túl értelmes, stb" barátnőm van, de nagyon szeretem.

Amúgy ki állapítja meg egy nőről, hogy értelmes, vagy nem értelmes? Te?

Barátnőm viszont nagyon jól vezet, van saját autója, nagyon sok téren megállja magát, és nagyon népszerű, sokan kedvelik.

Ellenben van egy nővérem, aki a mai napig egyedül van, mert:

Okoskodó, folyton becsmérel mindenkit, lekezelő stílusa van, arrogáns, stb.

A kb menekülnek előle a férfiak kategória.

Pár hónapra összejönnek vele, de hanyatt homlok menekül előle mindegyik.

Az a tipikus "jaj, miért félnek az intelligens nőtől a férfijak?" kategória.

Nem, nem félnek az intelligens nőktől a férfiak, az okoskodó, negatív, stb...negatív tulajdonságú nőktől menekülnek a férfiak, mivel senki se szereti a fejfájást.

Nincs normális férfi, akinek az ilyen bejön szerintem.

Ezek a jegyek maradjanak a férfiak privilégiumai, és kész.

2017. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj. Nem mindenkinek életre szóló küldetés, hogy a kapcsolata 100% on működjön minden tekintetben. Tegyük fel, hogy valaki önerőből jó karriert futott be, ergo nagyon is megbecsüli, sőt kiteszi a minden napjait is (picit karrierista) és sok barátja van, rengeteg program, vagy épp amihez kedve van, amilyen beállítottságú. Ha van egy nő akivel összepasszolnak szexuálisan és eme karrieristább fél még látja is, hogy a partneres teljesen bele van habarodva, akkor én el tudom képzelni, hogy megállapodnak. Hisz barátai vannak, szex van, karrierje ível. Régen nagyon nem sűrűn volt ám szerelmi kapcsolat, hébe hóba talán. Most lett nagy divat a tökéletest keresni és EGYETLEN személyben megtalálni a legjobb barátot, a tökéletes társat, a szeretőt, a házikutyát meg minden mást. Egyszerűen sok ez egy ember számára, főleg úgy, hogy a legtöbb kapcsolatban ahol ezeket mind 1 emberben keresi az adott személy, ott általában kisajátítás is van kisebb nagyobb mértékben. Vagy nem engedi más nemű társakkal beszélni, vagy minden lépését figyeli, határ a csillagos ég a féltékenységi skálán.


Megmondom őszintén, az én boldogságomat nem várhatom el egy másik személytől. Nem róhatok rá 100 meg 100 szerepet, hogy csak ő töltse be nekem a végtelen űrt. Ezért nem is kell 100% partner. Elég ha a kémia működik és kijövünk egymással, talán pár kommunikációs párbaj még belefér. De én egy különálló személy vagyok. A barátaimat én válogatom meg, én tudom mi hoz nekem örömöt, mitől lépek feljebb/előrébb az életemben. Azzal, hogy összekötöm magam egy kapcsolatban egy másik személlyel, attól még ezek a dolgok nem fognak megváltozni.

2017. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Hogyha neki az a fontos, akkor miért ne? A férfinek tetszik, hogy cicababa, a nőnek meg tetszik a sikeres férfi.
2017. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Tetszett az írásod, tényleg van ilyen, láttam én is. Ki tudja, lehet, hogy a pasinak ez a karmája, feladata, így kell ledolgoznia valamit. Pl. az én volt csajom, aki megint a csajom, vagy ki tudja, már 3 diplomás, én meg egy lankadtfasú építőipari segédmunkás vagyok. Neki ez a karma, mert engem ő akar ma. Az emberek furcsák.
2017. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!