Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége miért a vesztes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért a vesztes, béna arcokra buknak?

Figyelt kérdés

Kissé túlzó a kérdés, a nők egy részéről beszélek.



Középiskolában, meg egyetemen is olyan arcokra buktak a lányok, és versenyeztek értük, akiknek semmilyen jellemük nem volt. Buták voltak, állandóan buktak, ittak, drogoztak folyamatosan, különösebben semmi nem érdekelte őket az életben, céljuk nem volt, igaz most sincs, nem is tudom miről lehetett velük beszélgetni, valószínűleg az előző éjszakai belövésről, meg a tetoválásukról.


Ennek ellenére ezekért pasikért volt az iskola és az évfolyam 85%-a.


2019. okt. 23. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel a tinisrácok 90 % a ilyen,a maradék 10 meg ennek az ellenkezője egy looser a társadalom szerint
2019. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert ezek macsó vonások, és ezzel tudat alatt vonzalmat ébresztenek a lányokban, még akkor is, ha racionális szemszögből nézve ellentmondásos.
2019. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy férfi kell nekik és ha egy ösztönlény annál jobb, most őszintén mi is szeretjük azokat a csajokat akik kis aranyos, babusgatni való szépségek, vagy éppen olcsó ribik, hiába nem tudnak felmutatni mást, ez az ösztönösség vonzó, állatok vagyunk...
2019. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A nok azokra buknak akik mellett nonek erezhetik magukat.
2019. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez még az a kor, amikor a nők még megengedhetik maguknak, hogy punicval gondolkozzanak és nyers szexuálisan vonzalom alapján válogassanak. Később jön csak az, hogy egy, mondjuk úgy, hasznos (és általában közel sem olyan vonzó) férfi után kell nézniük, ha családalapításban meg házasságban gondolkodnak. Nem véletlen, hogy teljesen másfajta férfi az, akivel a nők kiélik magukat, mint az, akivel elvetetik magukat.
2019. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Csak a zsák meg a foltja. Én most barátnő nélkül élvezem a rengeteg pénzt, amit összespóroltam Magamnak. Abból meg vehetek pinát. :) De inkább csak rárántok alvás előtt és másnap újra pöröghet a fogaskerék. Ha most nem bánom a dolgot, akkor szerintem később sem fogom, de akkor miért vagyok itt? Talán önigazolást keresek? Vagy sorstársakat?
2019. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert sokuk megmentő szerepet akar játszani.
2019. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy te is írtad, ez a megállapítás csak a nők egy részére igaz. Ha nyertes akarsz lenni, koncentrálj a nők másik felére, aki normális! A többieket hagyd meg a veszteseknek!
2019. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nem a vesztesekre buknak. Ennyi. Mondok konkrét példát: Volt általános iskolában egy tipikus verekedős "rosszgyerek" osztálytársam. Tanulási nehézségekkel, nem túl jó ésszel, makogva olvasott, én korrepetáltam szünetekben. Én mérnök lettem, ő vállalkozó. 3x annyit keres, mint én, rendezett család, gyerek, minden van. Nekem meg csak a diploma, átlagos meló, 0 szerelmi élet, elérhetetlennek látszó családalapítás. Melyikünk a "lúzer"?
2019. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig annak van rendezett családja, aki azt mutatja magáról. Szinte soha nem az a leggazdagabb, aki sok pénzt keres. Apálykor derül ki, hogy ki mezítelen a tengerben!
2019. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!