Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arról, ha egy pasi szerzett egy amúgy jól fizető gazdadági diplomát, de annyira utálta az egészet, hogy inkább elment segédmunkásnak? Egy vesztes vagyok így?

Figyelt kérdés

Kevés az,ha csak egy betanított munkás vagyok gyárban?Utáltam azt a szakot és nem akartam csinálni.

Sőt,még annó az első félév után újra felvételiztem egy másik szakra,ahova fel is vettek.De az meg egy büfészak volt,amivel nem tudtam volna rendesen megélni,szóval végül be sem iratkoztam kda,úgy döntöttem inkább folytatom ahova járok.De ez meg nem érdekelt és nem akartam benne elhelyezkedni.

Elcsesztem az életemet,ez van.Egy csomó lány gazdag meg karrierista pasit akar hát én ezt nem tudom nyújtani



2019. aug. 8. 03:31
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

A lányok manapság elvárják azt is,hogy a pasi érezze jól magát a munkahelyén,meg azt is,hogy jól keressen.Én egyiket sem tudom nyújtani.

Gondolom jön majd egy csomó válasz hogy nem jönnék össze ilyen vesztessel.De akkor azt is írjátok le hogy miért.Azért mert nem keresek eleget vagy azért mert nem szeretem amit csinálok?Vagy ymindkettö?

2019. aug. 8. 03:34
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Ömm..ha a jelenlegi munkádat sem szereted, akkor már inkább csináld azt, amelyik jobban fizet :D Meg most valld be magadnak, ha nő lennél, te is inkább választanád a pénzes diplomás irodistát, mint egy alulfizetett munkást. De így is fogsz párt találni, csak valószínűleg nem egy nagy igényűt.
2019. aug. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Utálok dolgozni.Soha nem jönnék össze karrierista,munkába temetkező emberrel.Ilyen ember nekem agymosott kategória.
2019. aug. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is gazdasági diplomája van, és egy gyárban dolgozik ő is. Nálunk itt a környéken nincs nagyon munkalehetőség, irodai munkára pedig csak protekcióval lehet bekerülni. 20/L párom 24/F

Fel a fejjel, találsz jobbat is, ami érdekel is, ne add fel! :)

2019. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a büfészak is használható ha tudsz mellette nyelvet/nyelveket. Halálra nem keresem magam én sem így, de segédmunkásnak meg gyárba biztos nem mennék.
2019. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Forditsuk meg kérdező:

Ha nő lennél kivel jönnél a jól kereső irodistával akinek rugalmas munkaideje van klímás irodában kènyelmes székkel,karrierlehetőséggel,rengeteg juttatással,képzéssel akár?


Vagy gyári melóssal aki nem használja ki potenciálját és teljesen tönkremegy a gyári melótól,leépül szellemileg is nem csak testileg mert gondolhatod milyen eszmecserék mennek ott.

O1G,dögölj meg Mészáros L., làttàtok a kis 20-n éves fruskát biztos azért irodista mert ... .... ...


Sajnos.

Hidd el nem vagy odavaló egyáltalán,teljesen leépülsz és ki fog ütközni rajtad,plusz mivel átmegy az én azonnal,a nőnek sem leszel szimpi,fizu a másik.

Normális életet nem fogtok tudni élni.

Igènyeidet is nagyon le kell add.


Inkább az első szerintem.

2019. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%
Egy gyári dolgozó is ugyan olyan dolgozó mint egy irodista. De azért van benne annyi tapasztalatom hogy még egy gyári munkásnak meg kell csinálni egy csomó mindent és valóban nincs megfizetve addig egy irodista sokszor unatkozik meg okoskodik mit hogy kéne aztán még is ő veszi fel a 2x annyi fizetést. Mi jogon? Én személy szerint utálom az irodistákat mert nagyképűek azt hiszik ők csinálnak mindent közben meg csak egy tollat kell felemelniük de azért a jutalom évvégén ezért is jócskán jár. 2 húgom is gyárban dolgozik és én is oda megyek. A szakmámban dupla ennyiszer kihajtják belőlem a belet és a fizetés meg lófasz. Hát keresni kell olyan helyet ahol nem hajtanak és annyi a fizetés mint máshol. Szóval én nem ítélem el a gyári munkásokat. Többet dolgoznak ők mint a sok nagyképű és én ezért becsülöm őket.
2019. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

"De azért van benne annyi tapasztalatom hogy még egy gyári munkásnak meg kell csinálni egy csomó mindent és valóban nincs megfizetve addig egy irodista sokszor unatkozik meg okoskodik mit hogy kéne aztán még is ő veszi fel a 2x annyi fizetést. Mi jogon?"


Akkor felmerül a kérdés: te miért nem vagy irodista? Olyan önzetlen és áldozatkész vagy, hogy inkább szopsz egy poros, fülledt gyárban három műszakban, mintsem egy kényelmes, légkondis irodában unatkozz jó pénzért? :D

2019. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Annyi jogon 7-es,hogy TANULTAK és a munkájuk gondolkodást,kreativitást igényel.

Irigy vagy rájuk.

Próbàld meg egy mérnök munkáját ellátni.

Ő 3+ èvet tanult érte plusz szerzett X év gyakorlatot,nehezebb elvégezni.

Egy gyári melóra hozok neked 1 perc alatt 100 embert, mérnökire kicsit megizzadnék,hogy ezt azt kell tudja mellette meg nyelvek meg az óra meg a lánc.

Talán talàlnék rà embert hónapok alatt vagy gyárba auditor.

Mind mind irodista.


Te is lehetnél az ha tennél érte.

Jah és nem csak tollat kell felemelni.

Próbàlj meg egy BME vagy BCE szakot elvégezni meg látod nem csak tollat kell mozgatni.

2019. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

#9


Vagy B változat a nagyfőnök unokatesója akinek mindent szabad, nagyritkán benéz, de úgyis bevédi a "nagytesó"

2019. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!