Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek érdemes hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes hosszútávú kapcsolatba belekezdjek és gyereket vállaljak?

Figyelt kérdés

Egy picit lehet meglepő lesz, amit írok de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


20 éves fiú vagyok, jelenleg egyetemen tanulok és tervezem a mestert és a phd-t is, szóval jópár évig még lesz ilyen irányú elfoglaltságom de egyáltalán nem érzem tehernek.

Szerencsére én és a szüleim is elég jól keresnek és bőven vannak felhalmozott tartalékok is.

Most fontolgatom az elköltözést de mivel ugyanabban a városban lakom meg járok egyetemre így egyelőre nincs sok értelme.

Nemrég voltam külföldön egy olyan helyen ahol rengeteg a kisgyerek és feljöttek bennem a vágyak hogy legyen nekem is néhány.

Anyagi gondom nem lenne belőle mert egyrészt kb leírhatnám az adómból az általános babakiadásokat és ha pluszt is akarok van tartalék.

A szüleim is mondogatták néhány hónapja hogy itt az ideje egy komoly kapcsolatnak es szeretnének egy unokát míg mások azt mondják hogy inkább élvezzem az életet. :D

Őszintén szólva én nem szeretnék öreg apuka lenni de azt se szeretném hogy adott esetbe egy olyan házassagba kerüljek és gyerekek szülessenek belőle ami nem tart ki évtizedekig.


Az egyetemen kíváncsiságból szondáztattam a lányokat ilyen témában hogy ők mit szólnának hozzá ha valakinek ilyen jutna az eszébe és nem igazán fogadták örömmel.


Szerintetek érdemes komolyabban belevágjak ebbe a babaprojektbe vagy sem? :D



2018. ápr. 12. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Ismerek olyan 23 éves srácot,ahol már 3 gyerek van,happy minden,a srác rendesen dolgozik,és felelősségteljesen megtesz mindent a család érdekében.Minden felfogás kérdése.
2018. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem még párod sincs. Szerintem lépésenként haladj. Keress egy párt találd ki akarsz-e tőle valami komolyabbat kötözz össze vele jegyezd el vedd feleségül csinálj gyereket. és máris ott tartunk hogy 25-28 éves vagy amennyiben elsőre belefutsz a nagy ő-be. Szóval 20 évesen barátnő nélkül ne gyereken gondolkozz.
2018. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Olvasgass itt egy kicsit a "gyerekvállalás, nevelés" kategóriában, rögtön elmegy a kedved. :) facebookon keress rá arra, hogy Anyúzda. Tökéletes posztok vannak ott a szülőségről. Már most szólok, hogy AZ A VALÓSÁG, és nem valami humoros túlzás. Ha ez sem veszi el a kedved, akkor szerintem teljesen normális, hogy gyereket szeretnél. A gyerek és az élet élvezete egyáltalán nem zárják ki egymást. Másfajta élvezet, mint a bulihegyek, a logisztika is teljesen más, mint gyerek nélkül, de kétségkívül élvezhető. Biztosan lesz olyan lány, aki szívesen lenne fiatal anyuka.
2018. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tanulás mellett nem igazán lenne időd a feleségedre és a gyerekedre. Így azt mondom, ne!
2018. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

öcsém 21, nem keres hűde nagyon, ő is egyetemista..


és van 1 éves gyerek..


én azt mondom szaporodjon a magyar

2018. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amikor TE úgy rzed, viszont x év kapcsolat után, ne egy féléves akármibe, mert abból problémák lesznek.


29 vagyok, eszem ágában nincs szülni és nem is lesz, ilyen-olyan egészségi problémák miatt.

2018. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az egyetemet szerintem előbb végezd el, hogy jusson időd a gyerekre is. 25-30 évesen sem leszel még öreg apuka. Plusz jóval tapasztaltabb leszel.

Az álomképletbe még illeszt be azt, hogy hiába akarsz családot alapítani, ha rossz lányt fogsz ki, lazán félremegy úgy is, ha van gyerek. Mindjárt nem lesz olyan csodás minden.


"Az egyetemen kíváncsiságból szondáztattam a lányokat ilyen témában hogy ők mit szólnának hozzá ha valakinek ilyen jutna az eszébe és nem igazán fogadták örömmel."

Dettó ezt tapasztalom, az itteni "a fiatal srácok nem akarnak komoly kapcsolatot" szöveg ellenére. Egy csomó fiatal srác ismerősöm akar komoly kapcsolatot és gyereket. És alig néhány lány.

2018. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem előbb próbálj meg felnőni. A gyerek nem kiskutya, amit anyád majd etet, ha megunod.
2018. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szóval te tanulgatsz, építed a karriert és a nő?

szül, otthon van, te meg tanulsz, dolgozol...

ja igen álom

2018. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


A suli nem veszi el sok időmet, viszonylag lazán hozom mert az anyag jó részét már korábban megtanultam.


Felelős döntéseket is kell hozzak mert a mindennapokban mert különben a vállalkozásaim nem működnének. (Nyilván nem az itt kapott válaszok alapján fogok dönteni a feltett kérdésben, de kíváncsisággal töltött el a mások véleménye eziránt.)


Tudom, teljesen más hozzáállást kíván a gyerek (megnéztem a fb oldalt :) ), de az is tény, hogy elég egyedi eset vagyok és amíg van szabadidőm és a többi elfoglaltságom is viszonylag lazán letudható, addig szerintem nem okozna komolyabb problémát.


Igen, nekem az is az a nehéz, hogy olyannal kellene összejöjjek, aki hajlamos erre és szerető meg odaadó, de azért ne legyen butus vagy olyan aki csak jól elakar válni vagy karrierista emanipunci sem, mert különben hamar ki kell tegyem a szűrét. :D De nyilván mindez már más topik és jobb ha ezt inkább én menedzselem le és nem mástól kérek tanácsot ez ügyben.


Köszönöm a válaszokat még egyszer! :)

Legyen szép estétek!

2018. ápr. 12. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!