Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik 25-30 éves koruk felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 25-30 éves koruk felett is otthon élnek, hogy oldják meg az együtt alvást?

Figyelt kérdés

Én ebbe a kor intervallumba tartozok, 6 éve a szüleimtől külön élek.

Sajnos ismerkedés során már többször belefutottam abba, hogy a másik fél szeretné, hogy nála legyünk, de egy friss ismertség esetén nekem nagyon kellemetlen, amikor le kell ülni a családdal beszélgetni, és nem csak ez az egyetlen probléma. Ilyenkor újra úgy érzem magam, mint egy tizenéves. Én a szüleimhez már csak akkor viszek valakit, amikor már komolynak látszik a dolog.


Ti ezt, hogy szoktátok megoldani?



2019. okt. 25. 08:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha én egyedül élek,egyértelmű hogy nem megyek oda valakihez,aki szülőkkel él,főleg így nem lesz szex sem.Ilyen esetben ha nem akarnám hogy hozzám jöjjön,mondanám neki,hogy akkor egy panzió lesz a megoldás.Pont.
2019. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, tizenévesen még elmegy ha otthon lakik valaki, 30 körül már kapcsolatgyilkos tényező. És tudom, hogy az emberek 98%-a azért él szüleivel, hogy spóroljon és saját lakásra tegyen félre, elenyésző az, aki kényelemből marad otthon.
2019. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Másik példa a kérdező példája mellé, hogy gyk-n is csak a férfiak nyomatják ezt a szülőkkel lakás témát. Társkeresőn meg első kérdés a férfiaktól a van-e saját lakásod. Érdekes. Pluszban az összes hiszti királynő-házisárkány volt kolléganőmet meg ismerősömet elvették feleségül, amelyiknek volt saját lakása vagy a szülők tudtak segíteni a vásárlásban. Férfiak is szeretik betenni a popót a készbe.
2019. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Valóban ez az egyik első kérdés társkeresőn..."Egyedül élsz? Albérlet vagy saját?" Legszívesebben rávágnám, hogy mi közöd hozzá. :D

Kedvenc esetem az volt, amikor első randi után 2 hétre eltűnt, majd visszatérve rám irt, hogy mennie kell az albérletből, de egyedül nem tud másikat kivenni, finoman célozgatva. Akkor szakítottam meg vele minden kapcsolatot. :D

2019. okt. 28. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!