Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálnak a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak a normális párok otthon, amikor együtt vannak?

Figyelt kérdés

Leszámítva a házimunkát persze. Mi külön vagy ugyanabban a szobában netezünk, szinte alig szólunk egymáshoz. Hétvégén elmegyünk ugyan valahova közösen, de úgy érzem mások szorosabban élnek együtt. Vagy ez normális?


Ti mit csináltok a kötelező dolgokon kívül otthon munka után és hétvégén?


2018. jan. 5. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Hármat találhatsz :DDD
2018. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Oké, de az csak 10 perc, de semmiképp se több óra...
2018. jan. 5. 11:58
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

beszélgetés

társasjáték

filmnézés

közös főzés

mit gondoltál?

2018. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
10 perc? xd atlag 30 is egy egeszseges ferfinel de inkabb 1 ora ami biztos.
2018. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Én kifejezetten élvezem azt is, ha én mondjuk az ágyon fekve olvasok, ő meg kockul mellettem. Jó érzés, hogy megvannak a saját hobbik, de mégis együtt vagyunk. Meg jól esik néha csak úgy odahajolni egy ölelésre, csókra, ha épp elmegyek a háta mögött, vagy kimondani, hogy "szeretlek", csak úgy.

Nincs ezzel semmi baj, szerintem. :) Ha megvannak a közös programok is, ahogy írod, akkor ez teljesen belefér.

2018. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

- beszélgetés: arról, kinek milyen volt a napja, mi történik a munkahelyén, milyen programok lesznek a jövőben, milyen események történnek a világban, mit gondolnak bizonyos dolgokról, hogy terveznek valamit stb.

- közösen csinálni valamit aktívan: sportolás, társasozás, egymásnak segítés, közös főzés

- közösen csinálni valamit passzívan: filmezés, színház/mozi, közös fürdés, relax

...


Amúgy szerintem itt az a baj, hogy nektek egyedül sem tartalmas az életetek. Azért az elég durva, ha felnőtt embereknek abból állnak a napjaik, hogy munka után bevonulnak a szobába és neteznek. Ha nem lenne a párod, mivel ütnéd el az időt, mivel foglalkoznál? Nincs hobbid, nem érdekel semmi, nem fejleszted magad?

2018. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

10 perc?

Vannak itt bajok :D.

2018. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyenek a "normális" párok, kinőttem a tinikort úgyhogy nem méregetem magam másokhoz.


Mi is sokszor szöszölünk a saját dolgainkkal otthon (tanulunk - mindketten szakmailag fejlesztjük magunk, sokszor online kurzusok által vagy épp online készülönk vizsgákra, rövidebb netezgetés, külön sorozatok, olvasás, játék, vagy épp mindketten hobbival foglalkozunk), de sokat vagyunk együtt is. Netflixezünk, főzünk együtt, kártyázunk, Xboxozunk, beszélgetünk vagy épp elmegyünk valamerre, hétköznap is simán.

2018. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
Végighúzzák a gyalupadon a lécet. 😂
2018. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 1-es vagyok. Honnan tudod, hogy "arra" gondoltam? Ejnye-bejnye, piszkos a fantáziád :D
2018. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!