Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak/Nők nálatok hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Nők nálatok hátrány vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Járnátok kerekesszékes/mozgássérült emberrel?Vagy taszítana titeket a széke a betegsége és nem adnátok a párkapcsolatnak egyetlen egy esélyt sem?
2019. okt. 26. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálam egyértelműen hátrány.
2019. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Persze elfogadnám nem lenne gond 23/F
2019. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem jönnék össze ilyen emberrel. Imádok mozogni, és ő csak hátráltatnák engem és nem tudnánk így közös programot csinálni.
2019. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hatrany, mert szeretek turazni, koncertekre jarni, sportolni.
2019. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátrány. Ha már együtt vagyunk, és úgy történik vele valami, akkor persze mellette maradnék, hiszen már szeretem, de alapból a kerekesszékesekre én nem tudok párjelöltként nézni.
2019. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha eleve így ismerkedünk meg, akkor hátrány. Valószínűleg nem is mennék ebbe bele. Van kerekesszékben ülő rokonom, már vagy 60 éve ebben a helyzetben van, egyedül él ráadásul kb a balesete óta, és alapvetően pozitív példa lenne előttem, ha nem lenne egy kiállhatatlan, a helyzetéből fakadóan elkényeztetett típusú ember, szóval nem azzal van a bajom. Ha a párom már a házasságunk alatt bénulna le, akkor kérdés nélkül kitartanék mellette, mert tudom, hogy egyébként teljes életet tud élni, néhány apróságot leszámítva. Mégis, párkeresés szempontjából van éppen elég teljesen egészséges (fizikailag és szellemileg is) ember, akik közül sokkal szívesebben választok, mert a plusz törődést, macerát, odafigyelést, akármit szándékosan nem veszem a nyakamba.
2019. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Ismerkedésnél kizáró ok.


Ha már régóta együtt vagyunk, és lebénulna, akkor viszont vele maradnék.

2019. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak ugyanazt tudom írni, amit a többiek. Ismerkedésnél hátrányt jelent. Rendszeresen sportolok, kirándulok, túrázok. De ha már együtt vagyunk és úgy bénul le baleset vagy betegség következtében természetesen vele maradnék.
2019. okt. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!