Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél tényleg hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél tényleg hátrány, ha valaki küzdősportol?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta hobbi / félprofi szinten sportolok (thai box, box, jiu jitsu).

Nem rég egy ígéretesnek induló ismerkedésnek ott lett vége, hogy elárultam a hobbim.... itt már húzta a száját. Kérdezte, hogy szoktam-e ringen kívül verekedni. Egyszer volt rá példa, hogy 3 "brazil" utasított, hogy szálljak le a bicikliről. Elakarták lopni, de én kiütöttem őket és eltekertem. 18 éves lehettem, a 3 srác is akörül volt. Ezt elmeséltem neki.

Erre a hölgy már majdnem kioktató stílusban elmondta a véleményét, hogy szerinte ez igen primitív és egy erőszakos, agresszív embernek tartott emiatt.

Szóhoz se tudtam jutni... Tán hagynom kellett volna magam? Szerinte elég lett volna rendőrt hívni.

Persze, addigra meg már árkon bokron túl vannak a drótszamarammal.


Másoknál is hátrány, ha valaki mondjuk thai boxol? Hozzáteszem nincs szétverve a fejem, nem szoktam ok nélkül balhézni és provokálni az embereket, csak hogy elverhessem őket. Nem is vagyok agresszív vadállat.

21/f


2019. okt. 20. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert ha a "brazilok" utasítanak, hogy szállj le a bicikliről, az tök normális. Nem tudom, hol él az a nő.
2019. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj a küzdősportolókkal. A csaj volt teljesen hülye.
2019. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Már a Brazilok is ide jönnek? Olyan messziről? Egy kerékpárért?
2019. okt. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Savlekotő ***** válasza:
84%

Előző a brazilt gondolom a cuki romákra írta akik szeretetből fosztogatnak ország szerte,biztos nem elég a segily..

Amúgy jó h ilyen bátor vagy,inkább örült volna a nő h férfi lesz mellette nem gyáva p-cs aki a csaját otthagyja hasonló esetben a braziloknak ő meg elszalad rinyálva..

2019. okt. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

En 10 eve nyomok mma,boxot,bjj-t..


Jol tetted,h leutotted a mocskos brazilokat. On edelem volt,nem agresszivitas. A bnod hulye.

N

2019. okt. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolt szerintem, hogy majd egyszer részegen hazamész és őt is falhoz vágod ha épp nincs elmosogatva....
2019. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem tudnék elbánni 3 migránssal, szóval köszi hogy dolgozol helyettem is. :)
2019. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a nő a hülye, viszont ha meg akartad volna tartani a nőt, akkor ne a brazilos példával kezdjed, hanem mondd el neki, hogy egy ilyen sport milyen jól fejleszt az alábbi dolgokban: Türelem, Stressztűrés, Tisztelet, stb.


De örülök, hogy nem akartad megtartani az ilyen nőt.

2019. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A küzdősport vonzó és szexi amennyiben helyes mentalitással párosul. Ha megismer, akkor úgyis rájön, hogy ilyen ember vagy, ostoba ha ezért dob.
2019. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Normális nőnél nem hátrány. Sőt inkább előny, hogy energiát fektetsz abba,hogy megtudd magadat védeni.

Amúgy jó dolog a kűzdősport, ne hagyd abba;)

2019. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!