Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezgetik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgetik a férfiak Tinderen, hogy miért kelek hétköznap korán?

Figyelt kérdés

Főállású dolgozó vagyok, ez ki is van írva a profilomba. Emiatt 6-kor kelek, hogy legyen elegendő időm elkészülni és beérni. Én alapból korán lefekszem aludni, 10 körül, mert a sok koránkelés miatt hozzászoktam ehhez, hétvégén is max 8-ig alszom. De szerintem elég általános, hogyha valaki hétköznap korán kel. Van, hogy 6 körül írok valakinek vissza és nem egy ember kérdezi meg, hogy miért keltem ilyen korán, hát mégis mit csinálok, hova megyek?


Tudom, hogy van, akinek elég 9-re beérni és 5 perc sétára van a munkahelye, vagy nem dolgozik minden hétköznap, vagy délután-este szokott melózni, de miért nem gondol bele, hogy ez nem mindenkinek így van? Eleve morcos vagyok reggelente, hogy el kellett indulnom dolgozni, erre még ilyenekkel cseszegetnek :D


2019. okt. 27. 09:16
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Gondolom más közös témát nem tudnak felhozni.

Ebben a koránkelésben semmi extra nincs.

2019. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Már nem azért, de miért nem kérdezed meg ezt tőlük?! Miért egy rakás ismeretlent kérdezel, hogy mások mit miért mondanak, amikor lehetőséged van közvetlenül tőlük is megkérdezni? Vagy a kérdés után rögtön tiltanak?

Amúgy én 9-kor kelek, itthonról dolgozom.

2019. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 4:45-kor kelek, amikor dolgozom. Amikor nem, akkor 8-9 közötti időt próbálom megcélozni, de néha 6-7között kiesz a fene az ágyból.

Ennek ellenére én is néha rá szoktam kérdezni. Ez ilyen full általános kérdés, úgymond beszélgetés indító. Ebbe eddig bele sem gondoltam, hogy van akit ez ennyire irritál, lehet leszokok az ilyen kérdésekről inkább.

2019. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
És miért vagy amúgy ennyire görcsös? Szerinted mivel kéne mégis beszélgetést indítani, mikor nem is ismer? Vagy honnan kéne előszopja, hogy te hánykor kelsz meg hányra jársz dolgozni?
2019. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Így próbálnak beszélgetést kezdeményezni reggel. Ez még nem jutott eszedbe?
2019. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fent Tinderen, de bele sem merek gondolni, hogy mit szólnának az ilyenek hozzám, ugyanis a kutyám miatt még korábban kelek. :-D
2019. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#11 tehát te elhiszed hogy a kérdező sofőr, nettó 200-at keres, az eltmúlt 2 évben volt 20 randija, és minden esetben elmondta hogy mit dolgozik és mennyit keres, és ennek hatására a randipartner rögtön lelépett a randiról?
2020. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert szeretnék tudni.


Egyébként meg alap, hogy ne tinderezz!

2020. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!