Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre Tinderen 0 match? Ez aggasztó, nem?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem a Tindertol várom a csodát, de sokan tényként kezelik, hogy az átlagos lányok előtt is sorban állnak a ferfiak. Nálam ez egyáltalán nem igaz, sem eloben és amint a mellékelt ábra is mutatja virtuálisan sem.

Tényleg ennyire taszító lennék, vagy ellenszenves a kisugárzásom?

Megjegyzem, hogy sok fiú haverom van és általában szeretnek az emberek, mert mindig nevetek és közvetlen vagyok.

Ami pedig a Tindert illeti, azért nem húzok olyat jobbra, aki túl jó hozzám, de olyat sem, aki nem mutat egy kis egyéniséget pl néhány adattal, érdeklődési kör megadásával.


2019. okt. 19. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
47%
Ismerkedj máshol tündérmókus.
2019. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Milyen fotó es leiras van fent? Hany embert huztal ,jobbra?
2019. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ja, hogy ott valaki olvassa a leírást, bemutatkozót is...
2019. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Ha Tinderen 0 match lányként az azt jelenti,hogy te irtózatosan el vagy hízva és /vagy rettenetesen csúnya vagy.
2019. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én csak olyat húzok jobbra, akinél van leírás, aki semmit nem ír, az felejtős. Amúgy 5-6 képet raktam ki. Van csinos ruhás, ami esküvőn készült, van kirándulós, hétköznapi, pillanatfoto. Leirasban ott van minden, amit szeretek, hobik, étel, ital, zene, sport, a munkámról stb. Idézet, kedvenc dal.
2019. okt. 19. 11:20
 6/23 Noren1989 ***** válasza:
Azt hiszem, hogy akkor neked nem ez a platform való ismerkedésre.
2019. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#4 Amugy 178cm/67-67kg vagyok, azért az nem olyan vészes, de zudom, hogy van felesleg rajtam. Szerintem pedig objektíven nézve átlagos vagyok. Megvan mindkét szemem, kezem, lábam, nem vagyok torz.
2019. okt. 19. 11:27
 8/23 Noren1989 ***** válasza:

Esetleg lehetséges, hogy olyan helyen laksz, ahol nincs a közelben találat?


Mert ahogy így leírod, számok alapján nem kellene rosszra/csúnyának gondolnunk téged...

2019. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Budapesten élek. 😅


Na de lehwt, hogy tenylwg csak annyi az igazság, hogy nem vagyok vonzó. Vagy inkább lehet, hogy a többi lány mellettnem rughatok ott labdába. Vagyis, lehet, hogy előttem és utánam is nagysagrendekkel vonzóbb nők vannak.

2019. okt. 19. 11:34
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

Az alakod tokeletes

Ne fogyjal tobbet mert gebe leszel.

Inkabb pixi spoert h formalodj


Amugy nem gaz h nincs.

Nekem sem volt sokaig mert nagyon selejteztem a nepet 😀

Aztan rajottem h felesleges ennyire szigoruan venni. Aki kepen tetszik az jobbra. Ha leiras is van hurra.

Az elmult evben ket feleves kapcsim lett. Sajna nem hosszabb de remenykedem.

Amigy az egyiket en vagtam ki mert mar anyagilag kezdett lehuzni. A masiknal kolcsonosen eleg volt.

2019. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!