Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mostanában annyi csinos, okos nő szabadon mászkál és egyik se velem? F31

Figyelt kérdés

Buszon, metrón, aluljáróban, utcán, mindenhol ott vannak. Nagyon sokan!

Mégsincs barátnőm.

Pedig okos is vagyok, ronda sem vagyok, ambícióim is vannak.

Nem vagyok nyomi sem, szívesen odamennék hozzájuk, de mindenki rohan valahova. És persze én is :D

Szórakozóhelyre is jártam egy időben, de akik eddig feljöttek hozzám nem úgy tűntek, mint akik tartós kapcsolatot akarnak :D

Tinder már látatlanban gyökérkedésnek tűnik. Beregeltem társkeresőre, még fizettem is érte :D de full olyan, mintha mindenki fejéhez pisztolyt szorítanának és úgy beszélgetnének:

"Erre most írjál rá, hogy mizu vagy fejbelőlek". Nincs tengerpartos képed dirr xD

Egyetemen picit könnyebb lett volna, de ott több volt a kvantor, mint a nő (akármi is legyen az.. na jó tudom, de ált. jobb letagadni)

Szóval mit rontok el?


Ja és a szomszéd néni szerint jóképű "fiatalember" vagyok. De ő 80 éves :(

Teljesen jófej ne értsetek félre, csak azért picit számít a kinézet is :/ legalábbis nálam. Nálad nem? Na ugye :D


Köszi a válaszokat

Jó éjt



2019. okt. 27. 19:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#20

Wtf. :O

Nyitni is kell?

Mondta mondta a néni, hogy a közterületen tilos, máshol meg gyöpös mindenki.


Mindegy mert amúgy sem megyek oda nőkhöz :D

2019. okt. 27. 20:24
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"Egy komoly férfi vagyok. Ez nem vicc!"


Igen pont azok járnak fel ide sírni napi 200 kérdésben hogy miért nincs barátnőjük. Casanova fog meg a söröm.

2019. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Jó de akkor hogy csináljam. Inkább taníts, ne lehúzz.

Múltkor is 4-6-oson full jó nő, én ugye vigyorogtam, de csak megkérdezte mi bajom van.

2019. okt. 27. 20:35
 24/28 Savlekotő ***** válasza:
Etessük a trollt..
2019. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
2019. okt. 27. 20:51
 26/28 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodás, tényleg egyedül vagyok :/
2019. okt. 27. 20:56
 27/28 anonim ***** válasza:
31 éves létedre nem vagy komoly férfi, már az írásod alapján is kitűnik ez. Mint egy tinilány.... Muszáj ez a sok :D?
2019. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

31 évesen gáz a ":D"

Te mit írsz, amikor épp jól érzed magad és ezt más tudtára akarod adni?

2019. okt. 27. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!