Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek, ha tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek, ha tapasztalatom szerint sok nőnek nem ilyen típusú férfira van szüksége, mint én, és nagyon sok nő pedig nekem nem jön be? F31

Figyelt kérdés

Írnék egy picit arról, ez alatt mit értek, hátha tudtok tippet adni. Köszönöm annak, aki elolvassa:


Szóval sok tekintetben átlagos, néhány dologban átlag feletti képességeim vannak, viszont rossz tulajdonságom is van (szerintem mindenkinek), köztük van az is, hogy nehezebben bízok meg másokban, mint egy átlag ember.


Külsőre úgy vettem észre, hogy nem sok kivetni valót látnak bennem a számomra normális nők, persze egyértelmű, hogy kinek jobban, kinek kevésbé jövök be és nyilván olyan is van, akinek egyáltalán nem. Ezzel nem is törődöm, mert nem is célom az összes nőnek tetszeni, én egy nőt keresek, akivel boldogok tudunk lenni.

Van némi önbizalom hiányom, de nagyjából egészséges a magamról alkotott képem és az életem meghatározó döntéseiben mindig magabiztos vagyok. Tudom merre akarok haladni és teszek is érte, viszont a személyiségemből adódóan ez nekem néha nehezebben megy, mint másoknak - de ez csak még inkább motivál abban, hogy küzdjek valamiért.

Az életet nem abban mérem, hogy ki "hol tart" (ezt sok embertől hallom mostanában), hanem hogy kinek milyen ambíciói vannak és hogy tesz-e azért, amit el akar érni.

Érzékeny vagyok, de nem olyan értelemben, hogy elsírom magam, ha valami gondom van, hanem igénylem a mély bizalmi alapú kapcsolatokat (jelenleg is van ilyen az életemben, pl barátaim, akik ilyennek fogadnak el).

Arra gondolok, mint hogy szükségem van arra, hogy valaki szavakban támogasson, illetve megtisztelve érzem magam, ha valaki a legbensőbb lelki problémáit pont velem osztja meg, és én ebben esetleg segíteni is tudok.


Csak olyan nővel tudom elképzelni a jövőmet, aki valamelyest hasonlóképp gondolkozik egy kapcsolatról, mint én.

Nem sok kapcsolatom volt még, mert képtelen vagyok komoly kapcsolatot kialakítani olyan nővel, akivel nem tudom elképzelni a közös jövőmet, ezért hiába randizok, ismerkedek egy bizonyos pont után kiderül, hogy vagy én nem vagyok megfelelő társ, vagy nem olyan nőt keresek, mint akivel ismerkedek éppen.

Szinte biztos vagyok benne, hogy meg fogom találni azt a nőt, akivel boldog lehetek, csak nem tudom hol. :)



2019. okt. 28. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Koordinátát mondjak vagy házszámot...? Komolyan, 31 évesen ennyi ésszel. Mégis milyen válaszokra számítasz?
2019. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Akkor keresd meg azt az EGYET akinek te bejössz és ő is neked.


Ugyanis van egy JÓ hírem. Csak 1 ilyen embert kell találj. Nem pedig az összeset. :D

2019. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmin nem kell változtatnod, ismerkedj, ez a lényeg. Lehet,hogy most alapból kizársz olyanokat akik mégis megfelelnek a Te elvárásaidnak, és kizárólag olyanokkal ismerkedsz akik úgy gondolod,hogy megfelelőek lesznek.

Ez így is lenne rendjén,de valami mégis hiányzik ahhoz,hogy megtaláld a párod.

Én egy kicsit "gyorsabbra" venném az ismerkedést a helyedben. Ismerj meg több lányt, találkozz, de ha már az elején látod,hogy nem felel meg az elvárásaidnak se raboljátok egymás idejét, zárd le.


Amit magadról leírtál teljesen pozitív, és az igényeid is azok, tehát jól gondolod,hogy az ismerkedési szokásaidon kellene változtatni.

2019. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 arra például számítottam, hogy lesz aki "szívni fogja a vérem", mert ilyen mindig mindenhol van :D


#2 teljes mértékben igazad van.


#3 köszönöm a tanácsot, viszont akkor felmerül az is, hogy fejlesztenem kell magam, hogy jobb emberismerő legyek.

Ebben tud valaki tanácsot adni? Esetleg könyv vagy ilyesmi?

2019. okt. 28. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kell könyv az önismerethez. Egyszerűen figyeled magad, tudatos vagy. Például bizonyos szituációkban milyen válaszreakciót adsz. És az mit vált ki, mi a következménye? Ha nem azt akartad, ami történt mit tudsz tenni annak jóvá tételében? Itt jön be a spontaneitás.

Szerintem jól össze vagy rakva. Könyv nélkül, saját kútfőből is jó irányba tudsz menni, változni.

2019. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szimpatikus amit leírtál magadról, az igényeid sem kiugróan magasak. Sok nő vágyik ilyen társra. Tanácsot nem tudok adni, de hajrá az ismerkedéshez. És köszönöm ezt a kérdést, végre nem a gyűlölködés meg a rinyálás. Feldobtad a napom.
2019. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!