Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a nők?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon, egyedülálló, nyitott kapcsolatban élő nők, miért sértödnek meg ha az ember nem akar tovább beszélgetni velük, miután közlik hogy mint férfi, vagy partner nem tudnak számitásba venni. Magyarán mint kapcsolat, vagy szex , nem akarnak ismerkedni, de nyugodtan beszélgethetünk...

Én vagyok ennyire tapló hogy egy társ/partner kereső oldalon nem akarok csevegni olyanokkal akikkel tudom hogy nem lesz semmi, és ez a nő döntés.

Nem úgy nyitok hello jössz dugni? A múltkor 2 hét csevegés után nyögte be hogy hát ő nem úgy gondolta, de azért beszélgessünk tovább és ment a hiszti hogy én nem erre gondoltam...



2019. okt. 29. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közöld velük, hogy te valamiféle kapcsolatot keresel, nem csevegő partnert. Arra nincs időd és nem látod értelmét. Így logikusan meg kell mondani. Nálam bármilyen ismerkedésnél monindig az az első, hogy tisztázom mit szeretnék. 36/n
2019. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A nők jó része besértődik azon ha egy visszautasítás után levegőnek nézik őket. A táncos szórakozóhelyeken nagyon gyakran előfordul, hogy a férfi illedelmesen odamegy a nőhöz és felkéri de ő visszautasítja, mert nem ismeri. Aztán pár hét múlva amikor összetalálkoznak az utcán ki van akadva, hogy a férfi nem köszön neki. Miért is tenné? Ha a nő nem veszi a fáradságot hogy pár mondatot beszéljen vele és alapból ismeretlenül is elutasítja, akkor ő sem fogja megkapni a tiszteletet többé. Persze a nők többsége csak akkor van ezen kiakadva ha éppen nincs aki lefoglalja, mert ha van más érdeklődő akkor pont lesz..rja hogyan viselkedik a visszautasított férfi.

Egyetemen nagyon sokszor megéltem ezt a helyzetet, hogy egy táncos bulin alapból visszautasítottak és odamentem újra, hátha meggondolta magát, de ezzel csak magamat égettem le. Szerencsére egy jóbarátom elmagyarázta, hogy ezekkel a nőkkel nem kell foglalkozni, hagyjam rájuk bármennyire is tetszenek. Barátnak nem alkalmasak, párkapcsolat részükről biztosan nem jön szóba, ne is vegyek róluk tudomást.

Volt arra precedens, hogy ugyanaz a nő pár évvel később leszólított(amikor már sokkal jobban tudtam táncolni), hogy miért nem kérem fel soha? Mire egy mosoly tekintetében közöltem vele, hogy korábban már megtettem. Van aki ilyenkor bevágja a durcát és duzzogva elvonul, az értelmesebbje bocsánatot kér a viselkedéséért. Ilyenkor csak annyit szoktam mondani, hogy ne tőlem kérjen bocsánatot, hanem attól akit pár perccel visszautasított. Persze elmondja hogy őt is értsem meg, mert ő nem szenvedni jött le hanem szórakozni, de minden éremnek két oldala van.

2019. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert azt szokták meg pl a vegyes osztályokban és évfolyamokban, munkahelyeken, sport helyeken, hogy két ellenkező nemű attól még örömmel beszélget néha egy keveset, hogy nem a másik lesz a nagy ő. És a társkeresőn kiderül, hogy ott nem így van, mert ott minden férfi azt hiszi hogy akivel szóba áll, az 99% hogy pont az a nő akad az útjába, akivel kapcsolat lesz..
2019. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

"2" vagyok

Húszas éveim elején nagyon kis naív voltam a nőkkel szemben. Volt olyan eset, amikor az egyik barátnőm a bulin jött össze a másik sráccal és ezt bár személyesen nem láttam, de a közös ismerősök igen. Ennek ellenére segítettem neki a következő nap a szüleinél a lomtalanításban, mert megígértem. Elmondta mit tett a másik sráccal és bocsánatot kért, majd közölte, hogy legyünk inkább barátok. Sokan fiú/férfi elkövet azt a hibát, hogy ilyenkor nem csap az asztalra és belemegy ebbe a megalázó helyzetbe.

Szerintem egy magára valamit is adó férfi legyen annyira határozott, hogy ő dönti el mit enged meg egy nőnek, mennyire engedi hogy manipulálja, szívességeket kérjen tőle.

2019. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 ne haragudj, de egy társkereső oldalon szerintem nem arra van hogy csevegjünk. Amig ki nem derül a koppanás addig normálisan beszélgettünk, de egy tarskereső oldal szerintem arra van és akik ott irogatnak arra törekednek hogy párt találjanak. Max nagyon buta ember hiheti hogy amelyik nő visszair az már megvan... Nem mindenki passzol a masikkal, de úgy csevegni hogy tudja hogy nem lesz semmi, egy társkeresőn az becsapás szerintem.
2019. okt. 29. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb nő semmiféle elutasításhoz nincs hozzászokva, a médiából pedig eleve azt hallja, hogy neki a legjobb _jár_, mert _megérdemli_.
2019. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért sértődnek meg a nők? Mindenért. Mindenért is.
2019. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!