Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mozdul rá sok 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mozdul rá sok 40-es pasi a huszonéves nőkre és miért sértődnek meg, ha a koruk miatt nem kellenek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, és sok 40 feletti férfi próbálkozott nálam. Általában elküldöm őket udvariasan, de az egyik nagyon nyomatta, hogy miért nem kell nekem. Erre elmondtam, hogy kapcsolatban vagyok, de amúgy is javasolom, hogy saját korosztályánál próbálkozzon. Erre kiröhögött, hogy ő bizony tökéletesen megállja a helyét akár huszonéves nők mellett is, én viszont nem fogom sokáig megállni a helyem a 2 évvel fiatalabb párom mellett, lecserél mint a pinty, de felőle szórakozhatok és játszhatom vele továbbra is a kapcsolatosdit.

Hát, nekem ha agyoncsapnának sem kéne 40-es pasi, nálam 5 évnél idősebb sem kellene soha. Akármilyen jól is tartja magát...

Miért hiszik azt, hogy a nők mellé mindenképp idősebb pali kell, az sem baj, ha SOKKAL idősebb?


2017. okt. 27. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos a korosztályomba tartozó nők kvázi utaznak a hozzánk képest vén szaros 40-es korosztályra. Elég opportunista dolog.
2017. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Me aztat hiszik, hogy ők csak sármosodnak és minden fiatal nő álma egy középkorú krapek.
2017. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg tőlük.

Mert ésszerűtlen kor miatt elutasítani valakit, mert csak személyiség számít s mert mentális hiányossága van.

2017. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azért nem vén sz.aros a 40-es korosztály, csak semmiképp sem hozzám való.

Pont, hogy ésszerű a koruk miatt elutasítani őket. Meg mondjuk azért, mert van már párom, akit azért nem vesznek komolyan, mert fiatalabb nálam.

2017. okt. 27. 21:16
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Kis változatosság:) 40-es éveimben, volt5-6 rövidebb-hosszabb kapcsolatom, 18-25 éves nőkkel. Mindig volt olyan, aki kapható volt rá. Sőt, volt akit pont az izgatott, hogy idősebb és nős pasival gyűri a lepedőt. Mondjuk, ezeket, a saját korosztálya, csak kihasználta és azért fordultak más korosztályhoz.
2017. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Ha senki nem bonyolódna ismerkedésbe (nem megcsalásról van szó) azért mert van párja, akkor elég furcsa világot élnénk.

Ha azt írod, mert szereted, szerelmes vagy, az egy jó indok, de ha azt írod, mert van párod, az bornírt és logikátlan érv.

Aztán soha nem mond, hogy soha. Lehet most így gondolkodsz de megismersz majd x idő múlva egy 40 éves ipsét, akibe meg teljesen belehabarodsz.

Alapvetően én sem gondolom, hogy túlzottan normális vagy jó dolog lenne 10+-os kapcsolatokba belemászni, de nem tartom eleve kizártnak, mert tapasztaltam már annyit az életben, hogy tudjam, a sziklaszilárd elvek meg elképzelések néha kártyavárként omlanak össze.

2017. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért ő a párom, mert szeretem, tehát magában hordozza ez a kijelentés azt, hogy szeretem.
2017. okt. 27. 21:30
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Remélem ezt nem komolyan írtad...

Ne akard megszámolni hány olyan kapcsolat van, amiben a két fél, nemhogy szereti, hanem már ki sem állhatja egymást.

De van, hogy csak szimplán kihűl és észre sem veszik.

2017. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Oké, te szereted a párod:)) Ezt, honnan lehet tudni, ha nem mozdul rád?? Rengeteg nőt nem zavar, hogy párja van, vagy nekem van párom. Atz, hogy te egy szerelmes, hűséges típus vagy, csak akkor lehet tudni, ha bepróbálkozik az ember:)
2017. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Vannak normális 40-es pasik, akiknek nincs ekkora egójuk, nem pöffeszkednek ennyire maguktól, mégis jóképűek, érettek és normális mentalitásúak.

Nem kell egy hülye miatt leírni mindenkit!

2017. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!