Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél tényleg így megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél tényleg így megy a Tinderezés és így is sikereket érnek el?

Figyelt kérdés

Minap láttam egy nőt aki tinderezett a vonatom tudom nem szép lesni mit csinál a másik de unatkoztam. A nő egyáltalán nem volt csinos, teljesen átlagos volt volt azért felesleg is rajta rendesen.

És néztem szinte mindenkit csak balra húzott, figyeltem és bizony max olyan 4 férfit húzott jobbra és ha jól láttam így is sok párja volt akivel beszélgetett.

Én is tindereztem de szerintem akkor is kevés párom lett volna ha mindenkit jobbra húzok, de úgy hogy picit válogattam kB 2 párom volt, de azok sem irtak vissza


2019. okt. 30. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a pasik jelentős része szinte mindenkit jobbra húz, így nem nehéz a nőknek "párt" találni a Tinderen.
2019. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha unatkoztál miért nem beszélgettél vele?

Én szoktam vonaton és tolakodásnak sem szokták venni.


Mindig elfelejtem, hogy a xxi. Században vagyunk :(

2019. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nőknél tényleg így megy. A férfiak szánalmasak, a nők pedig privilegizáltak.
2019. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként kb 3 napig tindereztem, és bőven több lányt húztam balra mint jobbra. Nyilván neked sem felel meg akárki lánya-borja.
2019. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Ha a buszon láttad volna, a túlsúlyt leszámítva ez én is lehetnék.

Sokkal több pasi van fent mint nő, de ha kevesebben is lennének akkor is megválogatnám kivel szeretnék ismerkedni.A való életben is megteszem.

A tinder sikereket pedig, ki hogy definiálja. Sokszor azt is sikernek érzem, ha egy férfi két értelmes mondatot letud írni, és nem az az első kérdése, hogy lefeküdnék-e vele.

2019. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Egy kolléganőm mutatta a Tindert, már gyanús lehetett volna, hogy a bemutató alkalmával minden férfit balra húzott, ez sem tetszik, az sem tetszik és így tovább. Ha jóképű férfi képét rakom ki, egyfolytában újabb párjaim lesznek, a saját képemmel hónapok alatt egy párom sincs, pedig kivétel nélkül, minden nőt jobbra húzok. Már nem nézem a külsőt, sem a bemutatkozást, letakarom a kijelzőt, hogy ne lássak semmit, csak a tetszik gombot nyomkodom minden nap addig, még el nem fogy az ingyenes lájkok száma. Hiába. Aki pedig csodálkozik, hogy miért nem volt eddig barátnőm, az átlagosnak tart. Ja, persze.
2019. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tinder kicsit olyan szerencsejáték szerű. Benne van a lehetőség, hogy "majd a következő, kíváncsi vagyok". Sokszor már csak reflexből is pörgetik balra az embereket, mert "ez sem elég jó, lesz ez még jobb". És általában mindig van másik a helyébe. 10/8-as hapsi alatt ne is remélj mást.
2019. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!