Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan egy ilyen pasi milyen sikereket érhet el egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Rám írt egy ilyen elhízott 36 éves úri ember (tudjátok olyan Molnár Krisztián féle)


Idézem a levelet amit írt nekem....


"helo pisti vagyok

Nagyon szimpi vagy képek alapján. Ismerkedne veled egy nagyobb darab ember (tudod nagy test nagy élvezet hihihihi)

Kérlek nagyon írj vissza, hogy tudjunk ismerkedni

Üdv"


2018. ápr. 2. 19:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%

xDDDDDDDDDDDDDDD

ez jó, kiégtem :DD

2018. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Figyepj, teljesen mindegy milyen sikereket er el! Probalkozik es nem itt sir hogy soha se lesz senkije szerintem ez tisztelendo benne.
2018. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
51%

Juj, és akkor mi van?

Külön örömmel tölt el, hogy kiraktad ide az üzenetét úgy, hogy leírod mellé hogyan nézett ki?

Számomra inkább te vagy selejt.

2018. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
48%
egyetértek jaguár válaszával
2018. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
13%

Ez egy teljesen atlagos uriember. Mi baj vele? :O

Nem ertem.

2018. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
36%

Semmit. De miert erdekel?

Eszed neked sincs tobb.

2018. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan ez a fajta reakció veszi el egy idő után a kevésbé tökéletes férfiak önbizalmát kedves. Bár én nem tartozom oda, de azért megértem őket, hogy jönnek ide sokat keseregni. Itt konkrétan mi a baj,hogy kövér? És? A nők mindig azt mondják hogy a külső nem elsődleges, most akkor mégis? Egyébként meg látszik a csávó írásából hogy tisztában van az.. adottságaival, de próbál humorral kompenzálni. Ha ez neked nem jön be, akkor elég ha udvariasan elhajtod. De ne már rögtön ez "ugh mit akar ez a ronda dagadt pasi tőlem, a tökéletestől", mert ez nagyon visszatetsző..
2018. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
41%

"Ez egy teljesen atlagos uriember. Mi baj vele"


Garantaltan nem diplomas.

Proli stilus.

2018. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%
Olyanokat kb., mint te az ilyen kérdéseiddel. Egyiknek sincs semmi értelme.
2018. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%
és egy olyan ember milyen sikereket érhet el az am block az életben, aki nem tud válaszolni egy üzenetre, sőt még túl sem tudja magát tenni ezen, és inkább kirakja a gyakori kérdésekre?
2018. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!