Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék normális lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális lányt?

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátnőm, és már 20 év felett vagyok. Már egyre jobban hiányzik. Nagyon vágyom egy lány közelségére, szeretetére. De sehol nem találok normális lányt.

Vagy nagy elvárás az hogy ne bulizzon, ne igyon minden hétvégén. Ne káromkodjon minden mondatjában. És ne úgy viselkedjen mint egy kva.

Eddig mindig csak ilyen lányokkal találkoztam. Mostanában már tényleg nagyon zavar hogy nincs barátnőm.


2019. okt. 31. 07:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Megtudlak érteni, én is itt tartok


22F

2019. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom nem budapesti vagy.
2019. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

2.

Nekem pont a Budapestre költözött barátaim panaszkodnak, hogy ott nem találni barátnőnek való/normális lányt, olyasmit amit a kérdező is körülírt. Ahhoz képest itt "vidéken" még akadnak, még a nagyobb városokban is.


25/F

2019. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Nyiregyen en is keresek ilyet.
2019. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2019. okt. 31. 08:01
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Ja meg mellé még nézzen is ki jól, szeressen főzni, mosni, takarítani....


Ő.... Ti mit is tudtok ezért cserébe nyújtani?

2019. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
A Sparban.Kilója 1000 Ft.
2019. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

6. Jó kérdés!


Visszajelzések alapján egészen vicces és szórakoztató vagyok, a kortársaim többségéhez képest elég ambíciózus, az utóbbi években pedig a viselkedésem is egyre inkább férfiéra emlékeztet már engem is, nem fiúéra. 25 évesen bankban dolgozva havi nettó 280-at keresek (vidéken, nem Pesten, itt a lakhatás albérletben kijön bőven 100 ezer alatt), ami nőni fog a következő években, évtizedekben, mert vannak karrierterveim és érzem, hogy bennem van hogy többre vigyem. Viszonylag jóképű (bár kisfiúsabb arcú), ezen kívül magas és sportos alkatú vagyok. Járok edzőterembe másfél éve, szerintem még kb. ugyanennyi idő és kifejezetten izmosnak számítok majd. (Most vagyok 195 centihez 95 kg, másfél év alatt majdnem tizenöt kilót szedtem fel kondiba járva)

2019. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

#6

Én nem feltétlenül utazom palvinbarbikra.


Stabilitás, magas jövedelem, bizalom?

2019. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Az előzőt nem hirdetésnek szántam, vagy hogy itt ismerkedjek.


Csak utálom, hogy itt sok nő azt hiszi, hogy ide kizárólag alacsony iskolázottságú, munkanélküli, kövér, szűz, lusta, csóró, alkesz, néma kuka, stb-stb férfiak járnak. (Ha saját elmondásuk szerint nőkből sem a legalja jár ide, akkor nem tudom miből gondolják, hogy férfiakból meg igen.)

2019. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!