Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy intelligens, normális, szép lányt?

Figyelt kérdés

Neten, élőben, hol lenne jobb? Tudok jó netes ismerkedő oldalakat?


Külsőleg abszolút rendben vagyok, magas, stb., anyagi hátterem is kimondottan jó, és jelenleg is tanulok, szóval szerintem nincs olyan pont amibe bele lehetne kötni, de még se futottam még egy lányba se, akivel kölcsönösen szimpatizálnánk :)


20F


2017. ápr. 30. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos azt a bolygót még nem fedezték fel.
2017. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Azzal még egy 5-10 évet várnod kell, kedves öcsém.
2017. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Találhatsz, csak járj nyitott szemmel. :)
2017. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten és élőben is. Némi szerencse kell hozzá, de nem lehetetlen küldetés. Inkább úgy fogalmaznék, hogy megszerezni könnyebb, mint megtartani. ;) Hajrá!
2017. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Sztem élőben:) Most jön a nyár lassan és lesz egy csomó fesztivál, koncert, szabadtéri programok. Rengeteg lehetőséged lesz élőben ismizni. Fogj össze 2-3 haverral és menjetek fesztiválozni. Meg amúgy ha egyetemre jársz ott mindig vannak bulik/szakestek. Én jobban preferálom az élőben való ismerkedést, azonnal érezhető meg van e a vonzalom a másik iránt, egyből hallod a hangját, érzed az illatát, látod a gesztusait stb. Neten rengeteg felesleges kört fut az ember mire olyat talál akivel élőben is megfelelnek egymásnak. 25/L
2017. máj. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fesztivál, szabadtéri programok. Lehet ismerkedni, de ne számíts arra, hogy egy már kissé spicces lány, akivel aznap este jól kijöttök, másnap józanul egyáltalán emlékezni fog rád, vagy akar tőled valamit. Egy leszel a sok közül neki.

Amúgy hiába álmodozol, hogy intelligens, normális, szép lányt szeretnél, eljön majd az a pillanat az életedben, amikor már annak is örülni fogsz, ha egy vállalhatóan kinéző nővel sikerül egy randinál tovább jutnod és összejönnöd vele.

2017. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A varánusz bolygó legkisebb holdján, a csiklópeján. :D
2018. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!