Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg annyira egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira egyszerű nőként társkeresőzni mint annó tette egy ismerős 38 éves csinos tanárnő, hogy se alak-se arc, csak a derekáról készített egy képet, amin tetkó van, meg a tangája szárát odahúzta és 2 óra alatt jött 60 like és 35 privát?

Figyelt kérdés
A 35 ből meg 20 arról szólt, hogy szerelmesek máris belé...Átlag (nem ronda)férfiként meg 1-2 válaszért is napokat kell ott ülni? Nem vicces ez az egész?
2019. okt. 31. 10:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az illető hölgy sem komolyan vette az egészet. Csak mondtam neki, hogy exemet társkeresőn ismertem meg és volt 350 likeja minen képe alatt. Erre mondta a hölgy, hogy az exed semmi extra, nem szép nő, és megmutatja, hogy elég egy kép pl a derekáról és még arra is tapadni fognak a pasik. Szóval ő sem vette komolyan az egészet, de rá akart mutatni, hogy milyen az ottani férfiak.
2019. okt. 31. 12:27
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"A 35 ből meg 20 arról szólt, hogy szerelmesek máris belé.."



Biztos egytől egyig komoly kapcsolatot kereso férfiak. Ja nem. Inkább dugni akaro kanos hulyerekek, akiket a hátunk közepére sem kívánunk.

2019. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam magamnak egy “kamu” tinder profilt, mert barátokkal beszélgettünk róla, egyikünk sem használta még és kíváncsiak voltunk rá, hogy találunk-e ismerősöket, vicces profilokat stb. Beállítottam egy random női nevet és egy életkort, semmi egyebet nem adtam meg (nem írtam leírást, nem tettek ki zenét, nem csatoltam instagramot) és beállítottam egy netről szedett képet ahol alig látszik a lányból valami (háttal ül, sötétben) és egy másikat is egy virágról. Rögtön aznap este 99+ ember húzta jobbra a nagy semmit... Na most nyilván ebben benne vannak azok is, akik szintén csak szórakoznak, unalmukban tindereznek vagy csak úgy szimplán mindent jobbra húznak, viszont szerintem ez akkor is durva és egyszerűen nem értettük. Viszont ez nem jelenti azt, hogy könnyű lenne az ismerkedés ezen formája, mert jó, ha 2-3 normálisnak vagy szimpatikusnak tűnő profilt láttam, ami nagyon kevéske. Ez csak a tinder, tudom, de szerintem már ebből is elég rémisztő következtetést lehet levonni, hogy milyen emberek vannak.
2019. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen egyszerű.
2019. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

30 felett a nők szemében vonzó és sikeres férfiaknak már vagy családja van, vagy vígan élik a playboy-ok laza, szabad, össze-vissza kefélős életét ("jaj, a pasi csak szexet akar"). A nők válnak, ha megunják a partnerüket vagy elmúlik a szerelem. A férfiak inkább szeretőt tartanak. Ez is különbség a két nem között. (De ezt most nem úgy mondom, hogy az egyik is jobb lenne a másiknál.)


Szóval léteznek harmincas, negyvenes vonzó férfiak is, csak ők már vagy rég le vannak foglalva tartós kapcsolatra, vagy nem is akarnak tartós kapcsolatot.

2019. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!