Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te hogyan reagáltál volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan reagáltál volna erre a roszindulatú nőre?

Figyelt kérdés

Történet a következő, Tinderen regisztráltam magam majd ezzel az illetővel párba áltam, nezevezzük nevén Szabina már 5 éve látásból ismerjük egymást de akkoriban ő még naív kis kislányka volt, de már akkor láttam rajtam, hogy félig ro ma származású és rafinált.


Dumálgattunk Tinderen és megismert, erről-arról amarról majd törölt valamiért, rá 2 hónapra bejelölt Facebookon, én mondom oké... Aztán beszélgettünk és elhívot egy koncertre de nem tudtam elmenni, más dolog miatt.


Sokszor észrevettem, hogy gúnyolodik a Tinder csajozós szövegemen, aztán hetekkel később. Lényegre tért, hogy olyan kis b" z" lettem a Tinder miatt és mindig egy meleg barátra vágyott. Én megmondtam neki, hogy nem vagyok b. két barátnőm volt és kapcsolatott keresek, nem barátságot. Erre, felhozta, hogy lehetne bármi köztünk blabla stb. Én erre megmondtam, milyen jogon b2z2z le mikor nem ismer, erre én lettem a beképzelt egoista, pöc s...


letiltott stb. de én előtte töröltem az ismerőseim közül.


El se hiszem, hogy ilyen velejéig romlott nők léteznek akik álomvilágban élnek.



2019. júl. 3. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Tese vagy kulonb.
2019. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szard le. Én másnap már nem is emlékeznék rá. Sajnos vannak ilyen hulladék emberek.
2019. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért is, mert megmondtam, hogy kapcsolatot keresek?


És én vagyok a hibás, hogy nem vagyok papucs te kutya!

2019. júl. 3. 21:08
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 ment a zöld like, kösz én is így teszek. Csak nem hiszem el, hogy ez lett ennek a vége.
2019. júl. 3. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem a tini kategoriaba szantad??!!
2019. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolta,h ramozdulsz. Varta. Mivel nem kezdemenyeztel szexet,igy megsertodott es azert mondta,h buza vagy. Meg cukkolni akart vele. Azt akarta,h bizonyisd azzal,h ramaszol. De sertesnek vette,h azt akartad,o kezdemenyezze a szexet.


Itt megint a mentalitasbeli kulonbseg vetett veget az egesznek. Jol felreertettetdk egymast. Ha egy romsit megsertesz,sose bocsajtvmeg.

2019. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy nő le b...z akkor semmiképp se kezdj el magyarázkodni hogy "volt már 2 barátnőm stb".

Múltkor egy nő mondott hasonlót nekem. Csak annyit mondram hogy látom ért a bókoláshoz, tuti sokan szeretik majd otthagytam.

2019. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Azért te is nagy marha vagy... Azt mondta lehetne köztetek valami. Erre ahelyett, hogy azt mondod, ok dugjunk, inkább előhozol egy korábbi mondatát, amit lehet viccnek szánt, vagy húzta az agyad. Erre amikor közelebb engedne, te letolod, elhajtod a fenébe.

Valamint az 1-es kérdezőnek adott válaszodból is látszik, hogy te se vagy különb egy sima IQ mentes suttyónál, aki egyből támad, leszól másokat, ha megmondja a véleményét... Lehet jobban járt a csajszi és szívességet tettél neki, hogy elhajtottad...

2019. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja meg előtte Tinderen törölt, mert felidegesítettem.... Pedig semmi rosszat nem mondtam.


Én úgy vagyok vele, legalább nem kellesz családra költenem meg holmi eltartott barátnőre.


Mert az ilyen valahogy kinéző de átlag csajok között is van elég sok olyan, hogy a saját szüleitől lerántra a bőrt.

2019. júl. 5. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehogy te magyarázkodj az ócska r.mának!
2019. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!