Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban könnyen talál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban könnyen talál egy átlagos nő magának társat?

Figyelt kérdés
Visszautasítottam egy átlagos lányt, erre azt mondta hogy nem baj, úgyis sok jelentkező van nagyon hamar találok más férfit aki akarni fog komolyan. Valóban vagy csak sértettségből mondta ezt?
2019. okt. 31. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Mi nők talpraesettebbek és fifikásabbak vagyunk e téren.
2019. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem is nagyon hamar, de idővel talál majd valakit, akinek kell.


Ezzel mindenki így van.

2019. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
TÁrsat senkinek sem olyan könnyű, de persze nyilván fog találni. Kis szerencsével hamar. Ettől függetlenül a sértettség is szólhatott belőle.
2019. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mivel ők könnyebben találnak maguknak barátot. Azt hogy milyet már más kérdés...
2019. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Nézd, engem is pattintott már le átlagos nő. Olyan átlag 6 pontos. Rossz időszakom volt, és még az átlagos csaj se jött össze. Most egy 9 pontos nővel vagyok együtt. Szerinted azt a 6 pontos nőt mennyire eszi a fene hogy látja a közös képeinket facebookon? :D Azóta folyatosan keres, nem tudja megemészteni.
2019. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg csak sértődésből vágott ezzel vissza.

De tudod: neked ő csak egy átlagos lány. Másnak meg ő lesz "az igazi".

2019. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon csúnya nő vagyok. De ha párom elhagyna, akkor is akadna jelentkező. Persze mi csúnyák megtaláljuk a szépséget a hozzánk hasonló csúnya emberekben. Ott van a gáz, amikor a ronda is szépséges társra vágyik. Mert akkor szűkül a lehetőség..
2019. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Az a "baj", hogy olyan 30 felettre már a vonzó, kapós, sikeres férfiaknak vagy családja van, vagy vígan élik a playboy életet, ami soha nem akarják hogy véget érjen. A nők ráadásul általában elválnak, ha már megunták a másikat, a kapós férfiak inkább maradnak a kapcsolatban és mellette szeretőt tartanak.


Szóval úgy mondanám inkább, hogy nehéz olyan 30 feletti VONZÓ férfit találni, aki szingli és tartós kapcsolatot szeretne. Mert a többségük addigra már vagy foglalt, vagy nem is akar tartós kapcsolatot.

2019. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem annyira könnyű ez nyilván, a csaj csak vissza akart vágni valamivel. Ettől függetlenül neked lehet átlagos, valakinek meg élete nője.
2019. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy nő könyebben talál magának PÁRT, hiszen ők vannak alapból jobb pozícióban, értük megy a verseny inkább és nem fordítva. TÁRSAT főleg LELKItársat már ugyanolyan nehéz nekik is találni.

Szóval ha dugni akar az hamarabb menni fog neki (szerintem), viszont ettől még nem lesz semmivel sem egyszerűbb neki az, hogy valóban találjon olyan férfit akivel összeillenek.

2019. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!