Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrierista gyerekes nők között szerintetek van olyan, aki olyan férfit keres, aki otthon marad a kicsikkel?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, van munkám, eltartom magam, egy pici spórolt pénzem is van, illetve saját lakásom (bár elég kicsi).

Nem élősködésről van szó, hanem arról, hogy genetikai okok miatt nem akarok saját gyereket. De mindig is imádtam a gyerekeket és szeretnék velük lenni. Ilyen szerintetek lehetséges?



2019. okt. 31. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Én a helyedbe inkább akkor keresnék egy egyedüllő nőt és örökbefogadnék egy gyermeket. Sokan várnak szerető családra nem értem miért akarsz egy olyan gyerekkel lenni otthon akinek van apukája és jobb esetbe foglalkozik vele attól még, hogy nincs eggyütt az anyjával.
2019. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert eddig csak olyan nőkvel találkoztam, akik vagy nem is akarnak gyereket, vagy akarnak és sajátot akarnak a párjuktól. Vannak nők, akiknek nem is lehet, de mi esélye van annak, hogy egy ilyen nővel kölcsönösen szimpatikusak legyünk? Még csak nem is találkoztam ilyen nővel..


Akkor mégis hogy?

Vannak akik benne lennének abban, hogy nem az én DNS-em, de ők meg hülyének néznek, amikor elmondom, hogy lehetne gyerekem, csak én kifejezetten nem szeretném, ha az enyém lenne..

2019. okt. 31. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is jobb opció az örökbefogadás.

Eleve ahhoz, hogy egyáltalán rád merje bízni valaki a gyerekeit több éves kapcsolat kell. Nem úgy működik, hogy összejöttök, ő elmegy dolgozni te meg 2 nap után már puszipajtása vagy a gyerekeknek.

Szerintem eleve aki karrierista az nem fog gyereket vállalni. Főleg nőként nem mert sajnos a munkahelyek még mindig úgy félnek a gyerekes anyukáktól mint a tűztől. Ami jogos egyébként, de csúnyán el tudja vágni a karriered.

Ha meg mégis gyereket vállal akkor az 30-35 felett lesz, amikor letett már annyit az asztalra, hogy egyrészt hiányzik is neki a szünet otthon a gyerekekkel másrészt van egy olyan egzisztenciája és ott tart karrierben, hogy megteheti, hogy pár évig otthon marad. Amikor meg már a gyerekek óvodások, iskolások az ég világon semmi értelme otthon maradni velük, nincs rá szükség.

2019. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj, ha karrierista egy no es jol keres, akkor hasonlot keres, egy jol kereso karrierista ferfit. Ha nem, akkor a ferfi kevesebbet keres és az ilyen kapcsolatok 80%-a szaktással, vagy válással végzodik (vagy megcsalja a not) mert a férfi nem birja feldolgozni, hogy nem o a kenyerkereso. Errol sok tanulmany van. Plusz nagyon sok nonek már nem eleg ha te fozol, takaritasz es te vagy otthon a gyerekkel mert a no a fejedhez vagja, hogy akkor is o a kenyerkereso. Es ha a noe a ház, akkor foleg pellengéren vagy.
2019. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek több olyan felső vezető nőt, aki örülne végre valaki olyannak, aki családközpontú, mert az apa pont azért lépett le, mert csak a meló érdekelte. Úgyhogy szerintem nem lehetetlen, ha a 40-45 közötti elváltak között keresgélnél, akik már nagy eséllyel nem akarnak több gyereket. Viszont jellemzően nekik is az számít első sorban, hogy milyen férfi és nem milyen bébiszitter vagy... és hát mivel jól keresnek, hozzá vannak szokva mondjuk pl. az egészséges életmódhoz, rendszeres kultúrprogramokhoz, szóval egy olyan életszínvonalhoz, ami ha nem vagy annyira eleresztve, megnehezítheti szerintem az ismerkedést.
2019. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!