Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még férfi, aki nem karrierista nőt keres? Aki szerint a nőnek otthon a helye?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 15:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök mindegy csak az osszhang legyen meg
2017. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a férfiak nagyobb része így van ezzel.
2017. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
En nem karrierista nőt keresek csak olyat akinek normális munkája van normális fizetésért és nem minimálbéres. A karriert csinálom őt, nem jó ha két karrierista van együtt mert a későbbiekben akadályozni fogják egymást. Egyik rokonom karrierista a férjével együtt... Mondanom sem kell hogy a két gyerekra nincs sok idejük.
2017. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsere ma mar eleg keves olyan ferfi van, aki szerint a nonek otthon a helye. A karrierizmus meg nem egyenlo azzal, hogy valaki maganak is akar penzt keresni es nem a masikon akar eloskodni.
2017. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a te megfogalmazásodban mit jelent a "karrierista nő"?
2017. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
A nőnek nem otthon van a helye, hanem ott, ahol lenni akar.
2017. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik kategóriába se tartozom. Persze, otthon van a helye a nőnek, ha terhes vagy kisgyereket nevel. De egyébként miért ne dolgozna? Anyukám férje napi 12 órákat dolgozik (hétvégén is), hogy el tudja tartani anyámat, aki folyton költ, de nem dolgozik, nincs semmilyen bevétele. Nem leszek ilyen papucs, az biztos.
2017. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Én azért váltam el, mert a feleségem az esküvő után egyre inkább karrierista lett, én meg a gyermekvállalás kezdte egyre kevésbé érdekelni...a mostani páromban ott van a NŐ, de empatikus, tud szeretni, vállalt gyereket és házias, és szebb is;-)
2017. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan nőt keress, aki dolgozik, de nem a munka élete középpontja. Azért ez az "otthon a helyed" dolgot már az első vilgháború után levetette magáról a nyugati társadalom. Lépjünk már túl rajta.
2017. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Na most két különböző dolgoz írtál. Aki dolgozik az közel sem biztos, hogy karrierista. Aki viszont nem dolgozik és otthon ül az egy kitartott nő. A legtöbb férfi olyan nőre vágyik aki dolgozik, pénzt keres, de emellett eleget van otthon is, van elég szabadideje.
2017. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!