Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok kinezetre csunya (masok mondjak), introvertált, otthon ülős, nyugodt természetű, nem szexfüggő Nőt akinek meg nem volt komolyabb parkapcsolata?

Figyelt kérdés

2019. szept. 19. 21:11
 1/3 anonim válasza:
76%

Szerintem kb. minden közösségben van legalább egy. Főként olyan helyeken vannak, ami "kötelező" mármint iskola, mumkahely, ilyesmik, ha otthonülős, nem valószínű, hogy máshol van esélyed találkozni egy ilyen emberrel. Esetleg még neten próbálkozhatsz, bár ez nehéz, mert magamból, és a hasonló ismerőseimből kiindulva, sokszor ha fent is vagyunk a neten, inkább inkognitóban. Facebookon nincs profilkép, és kb. semmilyen adat nincs megadva, mindenhova máshova meg kamu email címekkel és nevekkel vagyok bejelentkezve. (És ezt már másoknál is észrevettem :D)


(És igen, igazak rám a fent írt dolgok, de nem szeretnék ismerkedni - ha meg nem ismerkedés céljából írtad, akkor csak hagyd figyelmen kívül az előbbi mondatot)

2019. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Na, ezt a kérdést mint ha én írtam volna ki.. Jobb egy hozzám hasonló magányos introvertált lány aki megbecsüli akije van, mint valami "modellalkat" ronda csitri aki szeretni sem tud hűségesen. Nekem is jól jönne már valaki aki elfogad és szeret, nem a buli az élete meg ilyen egyéb hülyeségek.. Pacsi

18f

2019. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Adj fel hírdetést, hogy házvezetőnőt keresel magas bérezéssel, lesznek jelentkezők, csak ki kell választanod a legrondábbat.

De ahogy a szépség nem egyenlő a hűtlen természettel, ugy tudnod kell azt is, hogy attól még hogy introvertált, nem biztos, hogy csendes. A leírásod a nyugodságot leszámítva tökéletesen illik azokra a nőkre, akiknek már a tökük is kivan mindennel, jó eséllyel tűzokádó sárkányok.

2019. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!