Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók! Ti elmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Ti elmennétek egy társastánc órára, ami kifejezetten szingliknek szól?

Figyelt kérdés
A táncóra után lenne alkalom ismerkedésre egy pár pohár ital mellett. Mennyire lennél szégyenlős? Ha szembe jönne veled egy ilyen hirdetés, akkor jelentkeznél rá? És ha egy ismerősöd ajánlaná?

2019. okt. 31. 18:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Semmilyen okból nem mennék táncórákra.
2019. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 árokpart ***** válasza:
0%
Nem táncórára kellene menni, hanem az utcán kellene réges-régen demonstrálnunk és összehívnunk az alkotmányozó nemzetgyűlést, hogy egy ideiglenes valóban nemzeti kormányt kieszközöljünk amelyik tényleg olyan viszonyokat teremt, amiben nekünk férfiaknak lesz legalább minimális munka és egzisztenciális lehetőség és nem lesz szükség távkapcsolatokra, hanem végre teljesíteni tudjuk egy párkapcsolat legalább minimális feltételeit.
2019. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel nagyon a tánc, de sima táncórákra sem megyek, pont azért, mert oda minden phaszi nyáladzani meg fogdosni megy.
2019. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan mennék, jó lehetőség ismerkedésre. (Bár már nem aktuális, boldog feleség vagyok).


Egyébként jelentkeztem egyszer szingliként társastáncra (elsősorban mert meg szerettem volna tanulni táncolni, de azért az ismerkedés lehetősége is vonzott), de jelezték, hogy keritsek partnert, mert kevés a jelentkező, és kicsi a lehetősége, hogy akad majd pár nélküli pasi, igy a cseten találtam egy tök jó fej és szimpi srácot, aki eljött velem táncolni. Randik is lettek belőle, de végülis nem jöttünk össze, de szép emlék.

2019. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Én elmennék. Biztos lenne bennem egy kis félsz, de ha még iszunk is akkor ez oldódik. Igen, ha látnék ilyen hirdetést akkor jelentkeznék és ha egy ismerős ajánlaná akkor is.

32/F

2019. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
2019. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem. Pont azért, mert minden férfi úgy gondolkodik. Ennek az eredménye, hogy "csajozás" helyett lesz 40 férfi és 5 nő a társastáncon. Marhajó.
2019. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem akarom a tánc szeretetét ismerkedős táncóra címén elrontani.
2019. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

"A kérdező kommentje:


Itt nyílván az a cél,hogy valamennyire közös érdeklődésűek jöjjenek, tehát aki nem szeret táncolni az nem menne el ilyenre (ezt én is tudom). De itt a kérdés leginkább azoknal szól,akik szeretnek táncolni."


A tánc csak egy érdeklődési kör, ennél egy embernek általában több van. Nekem például hobbijaimként más-más ismerősi köröm van, és nem igazán van átfedés. Szóval emiatt sem mennék, mert lehet, hogy ott szépen megpróbálnának beskatulyázni, hogy jaj, hát szeretek táncolni, de aztán másfajta érdeklődési köreimre nem lennének vevők. Futottam már bele hasonlóba, csak nem a tánc, hanem más érdeklődési kör kapcsán. Nemhogy nem volt vevő a többi érdeklődési körömre, de volt, amiről le akart beszélni. Elég felnőttnek érzem magam, hogy el tudjam dönteni egyedül is, hogy mi érdekel és mivel foglalkozom szívesen.

2019. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elmennék.


Meg pl te érzed, hogy mennyire húz arra a szíved, hogy lehet, hogy lesz ott valaki.

2019. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!