Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem értik meg, hogy a szerintük átlag nő az a top 10%?

Figyelt kérdés

Mindig leírják, hogy nincs nagy igénye, csak egy vékony, csinos lány.

Miért nem értik meg, hogy ők a női nem legfeljebb 10%-a? A többség 30 feletti, és egyre kevesebb gyerekek született. Tehát eleve kevesebb a 20 éves, mint a 30 vagy 40 éves nő.

A lakosság többsége elhízott, a nők fele is így eleve kiesik.

Akinek van gyereke, az is: 23 felett egyre több az egyedülálló anya.

A természet se volt kegyes mindenkihez, és nem mindenki szép.

Csínosnak lenni pedig pénzbe kerül, minél magasabb az elvárás, annál magasabb jövedelmű nő jöhet csak szóba. Egy minimálbéres szülő ötödik gyereke nem fog havonta fodrászhoz és kozmetikushoz menni, turkálóból öltözik, és nyomába se ér a plázacicáknak. Ők a jobb módú családokban élnek, akikből egyre kevesebb van.

Miért nem tudják sokan belátni, hogy a vékony, csinos, átlagos arcú, gyerektelen, 30 alatti nőkből mennyire kevés van?

És miért hiszik, hogy ilyen mindenkinek "jut"?



#arany #miért nem jut #miért nem jár #csak egy átlagos-vékony-csinos-lányt
2019. nov. 1. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
23%

Ja, ahhoz, hogy ne zabálj össze minden sz..rt és otthon torna videókra tornázz, meg lemenj futni ahhoz tényleg k..rva sok pénz kell.


Kifogás, kifogás hátán.


Egy nő pedig ne a csokra és a családi pótlékra szüljön. Ha nem engedhetik meg az 5 gyereket, csak az egyet, akkor nem kell annyit szülni. Ennyi.

2019. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem így van. Te sem a külsőd miatt nem kellesz a férfiaknak. Viszont rátok nőkre sokkal inkább jellemző az, amit írsz.
2019. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
24%
Nem kicsit barmoság amit leírtál, biztos egyszerre bezabáltad a halloweeni édesség szajrét és megártott
2019. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert észre sem veszik az átlagost és alattit.

Nekik az átlagos az Insta modell, csak smink nélkül.

2019. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
17%
Elsővel értek egyet. És beigazolódott amit mondott azzal, hogy 0%-ra pontoztátok... :D Ciki
2019. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
30%

Ezt a kérdést egy fiú írta.

Nem nőnemű.

A kérdés provokáció, akárcsak az itteni kérdések 85%-a.

2019. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
18%
Mert nem így van.
2019. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
40%

Őszinte leszek és majd itt pontozgatnak le így meg úgy de amúgy nem érdekel mert én nem vagyok olyan libsi mint a többség.

Én megvagyok egyedül. Tanulok, edzek, meló ha úgy adódik. Figyelek a kajára és megpróbálok normálisan felöltözni. Ilyen alapon joggal várnám el a másiktól is ugyan ezt.

De minek szedjek össze egy dagadt gyerekes nőt? Attól nekem mi lenne jobb? Alapból egy kapcsolat időt vesz el nem még a gyerek... főleg ha csak úgy ajándékba kapom.

Főzést, mosást meg megoldom magamra. Akkor nekem minek hiányozna egy olyan nő aki külsőleg nem szimpatikus vagy egyáltalán nem is tetszik, nem tudok vele jót beszélgetni ráadásul egy gyereket is hozna a kapcsolat.

Tegyük fel hogy keresek 200-at ami albiban élve mondjuk havonta megspórolható 50-et jelent. Összeszedek egy gyerekes nőt, ő is keres ennyit. Összerakjuk a pénzt lesz havi 100.000 takarék, de ebből a gyerek elvisz úgy 30-at tehát nem sokkal vagyok előbbre, amellett hogy kevesebb a szabadidőm és ha nyűge baja van azt is el kellene viselnem és az úgy nem megy ha nem tetszik sehogy.


Amúgy meg mi kerül pénzben egy csinosságban? Én 80-85 kilóval kb 1000-1200 forintból megkajálok egy nap. Egy 50 kilós nő szerintem az én kajám felét ha megeszi. Csinosnak lenni meg nem azt jelenti hogy az összes divatcikket megveszi. Egy szolid szemkihúzás, szemöldökformázás és max egy alapozó kis és kész is... Fodrászhoz meg eljárni 2-3 havonta nem egy nagy pénzkidobás.

2019. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem így van. Ez hipotézis. Vannak gyökerek, akik nincsenek tisztában a saját korlátaikkal és a bombanőkre hajtanak. Valamilyen téves oknál fogva náluk azok az átlagos nők. Gondolom azért, hogy ne tűnjön rohadt nagynak a szakadék köztük. De attol azok még bombanők maradnak. Hidd el, nekem a pulcsis, farmeros, szemüveges bölcsész, aki rágja a ceruzát, előbb bejön, mint a fentiek, akikről írtam. A lényeg a testi, és lelki igényesség, ápoltság, intellektus.
2019. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
14%
Mert nem így van. Nincs kevés a vékonyabb (átlag testalkatú), csinos, átlagos arcú 30 alatti gyerektelen nőkből, csak ők tényleg azt a top 10% kukit lovagolják, vagy szeretnék lovagolni, vagy egyszerűen csak a SZENT KARRIER-t választják párjuknak.
2019. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!