Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagyok érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok érzékeny lim-lom 33 éves férfiként, ha pár elutasítás után hetekig nem megy a csajozás és a rossz a kedvem? Hogy legyek érzéketlen ezekre?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
sok a picsogas, menjel le gyurni, aztan rugj bele egy kukaba. ennyi:)
2019. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj érzéktelen lenni, szerintem pozitív tulajdonság, ha meg tudod élni az elutasítást, rossz kedvet, mert akkor az örömet is intenzíven érzed.
2019. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van erre egy több szempontból is nagyon jó megoldás: keresel egy olyan, nem párkapcsolati jellegű tevékenységet, területet, amelyen igazán ki tudsz teljesedni emberileg, majd belefeledkezel, és hagyod, hogy, miközben azt végzed, teljesen magával ragadjon a Csíkszentmihályi Mihály pszichológus által elnevezett "flow"(=áramlat)-érzés. Abban a pillanatban, hogy nem KIZÁRÓLAG a párkapcsolat meglétén vagy nem létén múlik a boldogságod, meg fognak nőni az esélyeid is a sikerre. Bármilyen paradox gondolatnak tűnik, ez az életben mindig így van. Onnantól kezdve, hogy már nem olyan fontos, nem olyan húsbavágó kérdés számodra, máris nőnek az esélyeid.
2019. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél érzéketlen, hanem jöjj rá, miért nem voltak megfelelőek az emberek, akiknél kezdeményeztél, esetleg rossz módon közelítettél csak...?
2019. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó dolog! Ha megtalálod a megfelelő lányt, akkor ez nagyon jól jön majd. Ugyan ilyen ember vagyok, de már tudom kezelni. Idővel neked is menni fog.
2019. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 árokpart ***** válasza:
Nekem jártányi erőm sem volt.
2019. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!