Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek mi volt a legdurv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi volt a legdurvább elutasításotok lányoktól eddig?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
"Aranyos srác vagy."
2017. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

"...:D Nem, de meghívlak egy sörre." És meghívott egy sörre :D

30/f

2017. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
A legdurvább? Igazából soha nem volt olyan bunkó elutasításom, amiről itt szoktak beszélni. Pedig volt már egy párban részem.
2017. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

hátrányos képpel ismerkedtem és képcsere után nem írt vissza, vagy megmondta, hogy nem jövök be neki


amik egyeseknek fura, hogy volt 2 csaj akiknek bejöttem (más-más időben), de nem akartam tőlük semmit és összejöttek a bátyámmal :D

igazából nem tudom mi volt a cél, féltékennyé akartak tenni, vagy "ha nincs ló, jó lesz a szamár is" esete

mondjuk a bátyám jobb választás volt, mint én :)

2017. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Még jó 20 évvel ezelőtt megtiszteltek egy ilyennel.....

"ezt Te sem gondoltad komolyan...."

2017. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Egy moziban voltam egy barátommal hétköznap délelőtt. A moziterem kb full üres volt, rajtunk kívül voltak úgy 10-15-en. A terem ülései íveltek voltak, mi a jobb oldalon ültünk. Film közben egyszercsak átnéztem a bal oldali ülés részre, és két szép lány ült ott, az egyik épp engem nézett, aztán elkapta a tekintetét. Úgy egy perccel később megint odanéztem, és megint engem figyelt, megint elkapta a tekintetét. Innentől folyamatosan őt néztem, vártam mikor fog megint rámnézni. Úgy 10 másodperc múlva rámnézett, elkapta megint a tekintetét, mosolygott. Aztán megint ránézett, de már nem azonnal kapta el a tekintetét, hanem úgy 2 másodperc után. Aztán utána rögtön visszenézett, és rámkacsintott. Mosolyogva visszakacsintottam, ő megint kacsintott. Szóltam a barátomnak, és eldöntöttük, hogy beülünk két oldalra köréjmk, én amellé akivel szemeztem, a barátom meg a másik mellé. Mikor megindultunk, nagyba elkezdett nevetni, az orrát fogta (tudod, amikor két oldalról takarja a száját és orrát, amikor elcseszünk valamit). A barátnőjét bökdöste, ő is ránknézett. Amikor odaértünk mindketten berakták a táskáikat maguk mellé, hogy ne tudjunk odaülni. Köszöntem, megkérdeztem leülhetünk-e, de azt mondták, hogy nem. Rákérdeztem, hogy miért, de azt mondták, hogy van barátjuk (a szokásos kamu lerázó duma). Én meg álltam ott vagy fél percig, nem tudtam mit reagáljak, de uúgy döntöttem, hogy visszamegyünk, és hagyjuk őket. Amikor elindultunk, utánunk szóltak, hogy várjuk, leülhetünk. Na nekem ezzel a húzásával eljátszotta a lehetőségét, nem mentem már oda, visszamentünk a helyünkre. Közben többször is mutogatták, hogy menjünk oda, de már nem tettük. Nem értem miért nem voltak képesek az első kérdésnél odaengedni. Bár ez nem durva, de elég irritáló volt.
2017. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a kegyes hazugságok a legdurvábbak. Amikor a nők a takonygerincük képtelenek egyszer is az életben kihúzni és egyenesek lenni a másikkal szemben. Amikor te is tudod, és ő is tudja hogy te tudod hogy szemenszedett hazugság amit mond mégis rezzenéstelen arccal közli:

- van barátom,

- nincs meg a kémia,

- stb.


Ahelyett hogy nyílt lenne és azt hallanánk vissza, hogy:

- az öltözékedből felmértem az átlag alatti anyagi helyzeted,

- ronda vagy,

- stb.

2017. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
"Nagyon jó ember Vagy, valaki nagyon fog örülni neked." - hat oke..annyira mégsem lehettem jó:)
2017. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Deqrva irigyek vagytok. Most miért kell lepontozni mert meghívtak egy sörre...:D

30/f

2017. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
12:17: én a helyedben ráültem volna a táskájukra. :D
2017. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!