Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szerint gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint gáz ha egy férfinak nincs se autója, se jogsija?

Figyelt kérdés
Pesten élek.A munkahelyem a szomszéd utcában. A bevásárlóközpont 5 perc sétára. De egyébként is mindent meg tudok közelíteni tközlekedéssel. Nem érzem hogy kellene autó. Nem is érdekel a vezetés. Mégis sokan mondják hogy csináljam meg. Ki hogy vélekedik erről?
2019. nov. 1. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Páromnak se jogsija, se autója. 6 és fél éve együtt vagyunk boldogan.
2019. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 B25 ***** válasza:
69%

Most még talán nem fontos de ha mondjuk a pároddal elmentek nyaralni nem biztos hogy megoldható BKK-val. Vagy ha gyerekeid lesznek és mondjuk bármi történik, kórházba kell menni. Szerintem ez hozzá tartozik az élethez és így nagyon sok mindenben korlátozva leszel.

De ettől nem gáz. Mindenkinek saját döntése hogy mit csinál.

2019. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem kizáró ok. De a jogsit azért érdemes megcsinálni szerintem. Ha,később mégis kéne, vagy te szeretnél, mert nyilván az életed során változhatnak a körülményeid, ne akkor kelljen hirtelen elkezdeni,hanem letudhatod néhány pótóraval.Lehet, hogy később nem lesz annyi időd rá, mint most lenne. Nekem például nincs, és már valószínű, hogy nem is lesz. Néha bánom, hogy fiatalon nem csináltam meg. Nő vagyok egyébként.
2019. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Úram hogy sikerült a randi ?

A Milliárdos mondja hazafalé a különgépen a komornyiknak.


Hát ez már a 20 nő volt, kérdezte hogy milyen autóm van ?

Mondom nincs autóm. Erre otthagyott.


Maga szerint vennem kéne egy autót ?

2019. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem gáz, barátom biciklivel jár, nagyon menőnek tartom (csak féltem a pesti forgalomban). Nyaralni eleve repülővel szoktam, más esetekre meg ott a taxi.
2019. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz. Férjemnek se autója, se jogsija. Nekem se. Munkahelyünk 15 perc villamossal. Én nem problémázok ezen. Külföldön élünk, itt szuper a tömegközlekedés.
2019. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gáz. Metrózni egyedül is tudok.
2019. nov. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a vér ciki hogy sokkal fullosabb autókkal állnak be a nyaraló parkolójába mint az enyém. Nekem is és barátnőmnek is alap hogy van kocsi ebben a hidegben...

Neked meg még egy szaros suzukid sincs...

2019. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze, persze...a Kálvinon a tömegben átszállni nagyon romi...😂😂😂😂😂annyira romi😉
2019. nov. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!