Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most őszintén nem bántásból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árokpart kérdése:

Most őszintén nem bántásból, de az ilyen emberek hol élnek?

Figyelt kérdés
Szóval akik azzal érvelnek, hogy lassan már 20 éves srácnak egzisztenciának meg saját lakásnak vagy albérletben kellene tengődnie mégis melyik adást nézik talán a svájci vagy a lichtensteini TV-t. Mert, hogy nem a mai magyar valóságban lévő lehetőségekről beszélnek az egészen biztos. Kinek mi a véleménye férfiakat és nőket is szeretném kérdezni. Köszönöm szépen!
2019. nov. 2. 13:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Saját lakásnak kellene lennie lemaradt elnézést.
2019. nov. 2. 13:38
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

"az ilyen emberek hol élnek?"

Álomvilágban.

2019. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen pontosan én is ezt gondolom.
2019. nov. 2. 13:46
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
20éves kor kürül, max a milliárdosoknak vagy nagyon multimilliomosoknak (politikusok, híres művészek, pénzügyisek, többgenerációs értelmiségi család vagy üzletemberek,) van ilyen korára lakása vagy háza és persze az nem saját, hanem szülőktől vagy családi vállalkozás, a többség nem is akar elköltözni otthonról 20körül szerintem manapság.
2019. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
69%

Tőlem kb. 20-21 évesen az akkori barátnőm is számonkérte, hogy hogyhogy nincs saját lakásom és miért lakok otthon a szüleimmel. Hát érdekes egy nő volt ő is. :D

By the way itt szerintem inkább az önállósodásról van szó, azt jogosan várhatják el tőlünk a nők, hogy alapvetően képesek legyünk ellátni magunkat, s ne omoljunk össze rögtön az első leküzdendő akadály miatt, és abban egyébként egyetértek velük, hogy amelyik férfi otthon lakik a szülőkkel, azok általában kiszolgáltatják magukat (tisztelet a kivételnek). Rengeteg lusta férfi létezik, akik egy gombot is képtelenek megnyomni a mosógépen, nemhogy komolyabb házimunkát is el kéne végeznének.

Viszont ha különélsz, ott már nem mos rád anyuci, nem dugdos a zsebedbe bulipénzt apuci, nem főz rád a nővéred, hanem teljeskörűen ellátod magad legyen szó takarításról, bevásárlásról, szerelésről, bármiről. Szerintem a nők nem azt akarják, hogy Bear Grylls módjára a jég hátán is megélj, hanem hogy lássák benned az önállóságot, a kreativitást és a lelkesedést.

2019. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban kivitelezhetetlen még a 30-as korosztálynak is akiket a szülők nem toltak meg néhány millióval vagy nem élnek párkapcsolatban 10 éve és nem együtt kuporgatnak. 26 éves vagyok, évek óta egyedül albérletben. A fizetésem 70%-a elmegy a megélhetésre, albérlet, rezsi, kaja egyebek. Ha lenne vőlegényem és mondjuk az én fizetésemből élnénk az övét gyűjtenénk közös lakásra nem lenne reménytelen a helyzet.
2019. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Már megint egy rinyakérdés? Nem unjátok még?

Senki nem várja azt el, hogy 20 évesen milliomos legyél!!!

2019. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Hát a párom már 18 éves kora óta külön van. Először csak egy koleszos szállás volt. 19, 20 éves kora óta már albérletbe van. Lehet nem saját lakás de szerintem ez is elismerés. És persze mind ez saját pénzből van.
2019. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért egy 23 éves frissen végzett diplomás tartsa el önmagát
2019. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
egyedülálló 30 as férfiak java még albérletben él. Ha nem keres 4-500 nettót egy férfi, egyedül nehezen vesz lakást, akár hitelre is. Én főleg olyanoknál látok lakást 30 évesen, akik sok éve együtt gyűjtögetnek a párjukkal.
2019. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!