Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen öszintén, főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen öszintén, főleg nőktől! Van bármi értelme?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok jelenleg nullán. Találtam egy iskolát ahol 2 év alatt lehet érettségézni és sok szakma közül pl pincér is lehet választani. Ingyenes! Az érettségi és a szakma egymástól független, nem muszáj mindkettő. Van értelme küzködni hogy 40 évesen csak ennyim legyen, ha úgyse lesz elég egy nőnek se? ( teljesen jogos, nem akarom bántani a nőket, és a csináld magad miatt hlyeséget se! )

Ha elszúrtam az életemet mindegy hogy mit csinálok...



2019. aug. 6. 17:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha csinálod, magadért csináld.
2019. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 ne haragudj de direkt kértem , hogy ezt a kamu háritó hlye mondatot nem kérem!!!!
2019. aug. 6. 17:35
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként mondom, hogy van. Ha fejleszted magad, szakmát tanulsz, ráadásul ingyenesen miért ne tennéd?? Élj a lehetőséggel!
2019. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Remelem van, mert en 42 evesen most kezdtem egy iskolat. Mondjuk en no vagyok.
2019. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Eddig jól ment a csajozás, de mikor megtudták a nők, hogy nincs szakmád, leléptek? Én azt hiszem, hogy az eddigi sikertelenségen egy érettségi vagy egy pincér végzettség nem nagyon fog javítani.
2019. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#4 az teljesen más tészta. És neked biztos van más iskolád és szakmád. Nekem nincs. A kétdés arra vonatkozik hogy érdemes e tanulni hogy utolsó senkiből egy sima senki legyek. Igy is úgy is senki leszek, főleg párkeresés szempontjából.
2019. aug. 6. 17:46
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Detto 1-es, ha tanulsz, csak magadért...!

A motiváció lehet, h egy nő (vagy több), ők csak jelek, h magadra ébredj. Hogy hozz ki magadból a maximumot. Lehet, így sem lesz nő körülötted, de ha ráébredsz magadra (ők az ébresztők), lesz, mert te tudni fogod, h megérdemled, h alkalmas vagy rá!

Tanulj, fejleszd magad! Magadért, magatokért! ... :)

2019. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem nőként, de szerintem csináld meg, barátnővel vagy anélkül, hasznodra válik, meglátod.

33/f

2019. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

Kiegészítésként... 3 doktorival is ugyan olyan senki lennél annak, aki nem ismer. Szerintem ez ne szegje a kedved, hiszen egy random idegen neked is ugyan olyan idegen.

33/f

2019. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem van. Sosem késő elkezdeni az önfejlesztést, és bár valóban magad miatt fontos, de ha te büszke vagy arra, amit végül sikerült elérned, akármilyen kevésnek is tűnhet az esetleg külső szemlélőként (szerintem amúgy egy érettségi és egy hasznos, piacképes szakma egyáltalán nem apróság), ha kicsit is magabiztosabbá válsz ettől, akkor igenis lehet, hogy a pártalálásban is segítene. Az biztos, hogy a semminél garantáltan több esélyed lesz, még az is lehet, hogy pont egy ilyen képzés alatt találod meg a párod :)


Szóval hajrá, mindent bele! Sosem késő változtatni :)

2019. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!