Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek miért jó ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek miért jó ha a pasi pénztárcájában turkáltok és meg akarjátok tudni mennyit keres? Ha meg nincs meg bruttó 350 e akkor bezár a bazár, nincs 2. randi.

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 20:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%

"kultúrális programok"

Bírom, mikor a pénzéhes macák még "kultúráltnak" is próbálnak tűnni... Kevés sikerrel.

2019. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Továbbra sem értem hogy a nettó 230 ezres elvárás mitől pénzéhes -de valószínűleg én már így maradok :)
2019. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
12: Én mérnökként nem keresek nettó 250-nél többet. Az már majdnem az a 230, amire forgatnád a szemed. Aki mondjuk nem végzett egyetemet, azzal mit kezdenél :D NA ezért furcsállják itt a hozzáállásod. Másrészt nem mindenkinek az "idemegyek odamegyek utazgatás" az élet. Én pl. soha nem utazgatok, mert utálom.
2019. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Csak azokat a férfiakat kerülik a nők, mint egy leprást, akik a szüleikkel élnek.
2019. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nettóban azért nem olyan sok, ettől még nem pénzéhes valaki. De igen, nem ez kellene lennie az elsődleges szempontnak.
2019. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13as, de gondolom még pályakezdő vagy. Az tök normális, huszonpár évesen még nem reális elvárás amiket írtam, de majd 5 év múlva már biztos előrébb leszel. Ahogy én is. Én különben elkóvettem azt a hibát hogy mindenkit diplomásnak vettem, nem kellett volna. Abban is igazat adok hogy nem mindenki szeret utazni (mondjuk ezt csak azért hoztam fel példaként mert szerintem a közös élmény szerzés is a közös élet része, de írhattam volns akármi mást is). Ettől függetlenül viszont azt tartom hogy nettó 230ból nehéz családot tervezni, még akkor is ha ezt a pénzt duplázzul mert feltételezzük hogy a nő is megkeres ennyit ha már elvárja
2019. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én minden ilyen jellegű kérdésnél leírom, hogy nem érdekel a pasi pénze, se az hogy van e autója. Nekem az a fontos, hogy legyen saját egzisztenciája, tudjon fenntartani egy lakást (lehet bérlemény is). És, micsoda véletlen, folyton le vagyok pontozva, mert senki nem hiszi el, hogy vannak oylan nők akiket hidegen hagy a pénz. Pedig ez egy anonim oldal, nem áll érdekemben hazudni erről. Én magam is jól keresek, szóval nem szorulok rá senki pénzére.
2019. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
én 32 évesen keresek ennyit
2019. nov. 2. 22:01
 19/24 anonim ***** válasza:

Egyrészt gusztustalan, mikor valaki a pénzre utazik. De azért esetek jó részében el is árul valamit az emberről, ha ennyire vitte. Nyilván sok kivétel van, de általánosságban összefügg az intelligenciával. A bruttó 350-re nem pénzéhes csajok mennek. Azok egy nagyságrenddel többet várnak.

Az is lehet, hogy a nő ennyit keres, ezért ez a célérték. Nem akar magánál szegényebb pasast, ami valahol érthető.

Egyébként megnyugtatnám a szegényebb férfiakat, a jó fizu nem elég a csajozáshoz. Magyar viszonylatban elég jól keresek, mégsem kell levakarnom magamról a csajokat. Van barátnőm, de nem fogad el tőlem szinte semmit.

2019. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
230 ezer nettó ? Ne röhögtess! Az kb a minimálbér Budapesten. Akármelyik gyárban , fizikai melós megkapja. A anyagiassabb felfogású nőknek minimum 500 ezret kereső férfi jöhet csak számításba.... az is csak épphogy.
2019. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!