Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek miért jó ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek miért jó ha a pasi pénztárcájában turkáltok és meg akarjátok tudni mennyit keres? Ha meg nincs meg bruttó 350 e akkor bezár a bazár, nincs 2. randi.

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 20:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik páromról sem tudtam, hogy mennyit keres, amíg össze nem költöztünk. És fura, mert volt egyetemista párom is, meg pályakezdő is. De biztos én vagyok az ufó.
2019. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Akivel nem lehet utodra alapozni igy jart.

Ez anyai ösztön a nökben. Tudattlan. Oda mennek ahol a tüz melege van.

2019. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
jav: Bocs, 5.
2019. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Ő/ők nem unják, ez élteti a kis szrházi trollokat, de mi már nagyon unjuk.
2019. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én ezt azért írtam ki mert ma egy nő facebookon odadörgölte nekem, hogy a férfiak átlagkeresete 390 bruttó, de 350 alatt nem szeretne és nem is tudna valakire férfiként tekinteni. Tetszik a lány, csak én ezt nem érem el még ezt a fizetési sávot. Ő pedig kérdezte tőlem, mennyi az annyi. Mondtam, hogy ez még nincs meg és megsértődött, hogy akkor minek csajozok és próbálkozok, nemcsak nála, bármely nőnél.
2019. nov. 2. 20:47
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

#6

Azért, mert találkoztál egy pénzes egysejtűvel, azért nem kell egyből levonni egy általános téves következtetést.

És egyáltalán, minek adsz az ő véleményére?

De látom, te se az eszedről vagy híres, ha ennyire magadra vetted az ő kijelentését.

2019. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Látszik hogy fogalmad sincs róla hogy egy normális kapcsolat hogyan is működik.


Ha meg arany ásókra hajtasz javaslom minimum 1 millás kereted legyen / hó.

2019. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

Én havi 1,5milliot keresek. Linkelhetnék ide képet amit a trollok egyből beraknának a képkeresőbe. Aztán amikor nincs találat jön a "huuuu" meg a "biztos akkor is hazudik", stb...


Egyik párom se tudta mennyit kerestem, max sejtette a környezetem alapján.

(De ha megkérdezik elmondom, mert nem titok)

2019. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Elküldöd nekem privátban a csaj nevét? (Nekem megvan ez a bérsáv, ha neki csak ez számít akkor végre lesz barátnőm) :D

Amúgy komolyra fordítva, és felnőttként gondolkodva: a bruttó 350 az nettó kb 230, ennyiből egy ember, pl a szülőkkel lakva lazán elvan, de ha már arra számolok hogy valakivel összeköltöznék, kúlön házba, a mai árak mellett lehet hogy forgatnám a szemem. A felnőttneknek már mások egy kicsit az igényeik mint a tiniknek, a programok is költségesebbek (utazások, ide megyünk, oda megyünk, étterem, kultúrális programok, stb - ez mind pénz)

2019. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!