Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti az ilyen férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti az ilyen férfiaknak szoktatok esélyt adni ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Aki már 30 felett van, egzisztenciálisan pedig nagyon le van maradva, annak ellenére, hogy látszik rajta a törekvés, az ambício, az hogy intelligens és nem félvállról vagy lustán kezeli a dolgait.

Viszont a múltjáról nem szívesen beszél az ismerkedés elején, csak azokkal szereti megosztani, akik legalább egy picit közel kerülnek hozzá.


Én is ilyen ember vagyok.

Úgy veszem észre, hogy a nők többsége esélyt sem akar adni. Pedig egyáltalán nem vagyok sem külsőre, sem belsöre "ronda".


Szóval kérlek objektíven mondjátok el, hogy ti esélyt szoktatok-e adni az ilyen férfiaknak.


Azért szükséges ez nekem, mert tudni szeretném, a személyiségemmel van a hiba, vagy nem vagyok esélyre érdemes ember.


Csak őszintén.



2019. nov. 4. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyiből aztán kiderül a személyiséged
2019. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem érted.

Ha a nők többsége azt mondja ő ugyan annyi esélyt ad, mint egy egzisztenciálisan rendezett férfinak ebben a korban, akkor valószínűleg a személyiségemmel van baj.


Nagy bajt nem érzek vele és a környezetem sem tart rossz embernek. Szóval az is felmerült, hogy a nők többsége inkább választ ismerkedéskor egy jobb helyzetben lévő 30körüli férfit, ha az én személyiségem sem taszítja.


Ezért kérek mindenkit, hogy objektíven válaszoljon.


Nem ítéltek el semmilyen választ.

2019. nov. 4. 22:10
 3/18 anonim ***** válasza:

Én ezek alapján adnék esélyt, ha amúgy a személyiségével megfog és megtalálom vele a közös hangot.


Az mondjuk lehet, nem mindegy, hogyan kommunikálod a helyzetedet és a múltaddal kapcsolatos dolgokat. Ha feszengsz, terelsz vagy láthatóan kínosan érzed magad, az nem tesz jót az ismerkedésnek. Nem kell bizalmas és személyes dolgokba beavatni senkit az ismerkedés elején, de az se jó, ha a másik folyton úgy érzi, valamit takargatsz, ez testhelyzetből, metakommunikációból is lejön. Amúgy azt, hogy hol tartasz, nem kell szégyellned, ha a céljaid és lehetőségeid megvannak, fókuszálj arra és azokról beszélj.

2019. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem adok esélyt olyannak, aki hozzám képest nagyon le van maradva.
2019. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem találkoztam még ilyen férfival. Ha látszik rajta a törekvés hogy változtatni akar az életén, szeretné kiépíteni az egzisztenciát, és egyébként emberileg rendben lenne, akkor szerintem adnék. De ezt csupán elméleti síkon tudom megválaszolni, mert ahogy írtam, ilyen férfival még nem találkoztam. Általában aki 30 évesen le volt maradva egzisztenciálisan, az sajnos lusta és nemtörődöm volt, és ez látszott is rajta.
2019. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 árokpart ***** válasza:
0%
Semmi baj nincsen veled az égadta egy világon mondom ezt férfiként , jómagam is hasonló cipőben járok. Sajnos ebből mi jól nem fogunk kijönni és nem akarlak kiábrándítani, de sajnos nem fognak velünk szóba sem állni a jelen társadalmi helyzetben. Mert ez már sajnos egyéni probléma, hanem társadalmi baj, bátran kimondom, hogy a nemzeti tragédia felé haladunk egy egész generáció mehet a süllyesztőbe hacsak nem cselekszünk. Nekem az a véleményem, hogy mi akik ebben érintettek vagyunk, közösen ki kellene mennünk békésen tüntetni az utcára és összehívni az alkotmányozó nemzetgyűlést és egy olyan államot, kormányt akár a mostani kormány keretein belül olyan társadalmi viszonyokat kieszközölni az államvezetéstől, ami álltal ez a jelenség megszűnik. Más megoldást már nem látok. Ha nem lépjük ezt meg ha most még jól is érezzünk magunkat családtagok, rokonok, szeretteink körében, de ha megöregszünk és minden így marad mindannyian kegyelemkenyéren fogjuk végezni egy szeretetotthonban , ez az intézményrendszer nagyon messze álla szeretetről azt hozzá kell tenni.
2019. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 árokpart ***** válasza:
nem egyéni probléma lemaradt bocs.
2019. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi ezeket a válaszokat :)

Ez tényleg nagy segítség most nekem, minden normális válaszra kíváncsi vagyok.

2019. nov. 4. 22:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Nézd, nálam az első benyomás dönt, a randin kialakult beszélgetés. Ha úgy látom, van értelme, adok esély. Ha nem, akkor nem.
2019. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nője válogatja.


Nálam az "egzisztenciálisan le van maradva" témánál az a kérdés, hogy ezt hogy érti. Van az a szint, ami alá nem mennék, mert a hosszútávú együttélésben, kapcsolatban látnék problémákat (mert én abban gondolkodom, nem "laza kapcsolatban")... Én budapesti vagyok, 30 éves, korban hozzám illő, szintén budapesti férfit keresek. Aki itt alkalmi munkákból él (úgy, hogy nem a saját vállalkozásában) vagy fizikai közmunkát csinál, az vagy nagyon csekély értelmi képességekkel rendelkezik, vagy a hozzáállása van a béke popója alatt, vagy régen hozott nagyon sok nagyon hülye döntést - én meg nem akarok senkit sem eltartani, nem akarom, hogy bárki visszahúzzon plusz személyiségileg sem passzolnánk egymáshoz, mert én törekvő, szorgalmas, dolgos, megfontolt és intelligens vagyok.

Viszont amennyiben nem nekem kell eltartani az illetőt, addig nekem az sem gond, ha minimálbéres vagy fizikai munkát végez, nincs autója, nincs lakása. Nekem van lakásom, ha komolyra fordul a kapcsolat, be is költözhet . csak ne akarja, hogy ráírassam a lakás felét, és ne akarjon az anyjához beköltöztetni.


Azt, hogy "a múltadról nem beszélsz", ebben a formában nem tudom értelmezni. Azért egy randi ált. nem egy kínvallatás szokott lenni, és ritkán merül fel az ember múltja (bár kérdés, mit értesz alatta... párkapcsolatokat, munkát, életvitelt?)... ha egy cseverészés közben véletlenül előjön egy téma, és megkukulsz, az azért elég kellemetlen és gyanús tud lenni.

2019. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!