Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akit elvesznek feleségül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit elvesznek feleségül az vagy szép vagy jó személyiségű?

Figyelt kérdés

Sokféle nőt látok a környezetemben, akik valami olyan plusszal rendelkeznek, amiatt elvették őket feleségül.

Az egyik szép, a másik okos, a harmadik kedves és gondoskodó.

Lényegében mindegyiknek van olyan tulajdonsága, ami értékes lehet egy férfi számára.

Magamban viszont nem találom egyiket sem.


Lehet engem senki nem fog elvenni feleségül...?

Mit kell tudnia egy nőnek, hogy szeressék és elvegyék feleségül?


2019. nov. 5. 12:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem sok csúnya nőt vesznek el.
2019. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találni azt, aki úgy szeret ahogy vagy. Nekem például az átlagos, szemüveges lányok jönnek be vagy csipkelődős stílussal, vagy visszafogodtabb személyiséggel. De ez nem jelenti azt, hogy pont ilyen nő lesz a párom.


Benned is biztos van valami plusz csak még nem jöttél rá, hogy mi az. Például ha hűséges vagy akkor az alapból nagy pozitívum. Hobbid nincs esetleg?

2019. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Valahol,valakinek Te vagy a szép és jó személyiségű!
2019. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Olvasd el két kérdéssel lejjebb a kérdést, ahol szűk két hónap után elváltak.

Válaszolok is: a közmondás szerint "Minden zsáknak akad foltja". Vannak előnytelen külsővel, de értékes belső tulajdonságokkal rendelkező, férjezett, gyermekes feleségek. Vannak házsártos feleségek is, gyerekekkel.

Summázva: "Kinek a papné, kinek a pap". Aki nekem nem tetszik, más rajongva szereti és meg nem válna tőle. Légy kedves, udvarias a férfiakhoz, de ne akarj más lenni, mint ami vagy, mert csak válás lenne a vége. A fiúkból, férfiakból épp 12 egy tucat és mind rád várnak. Csemegézz.

2019. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Engem azert vettek felesegul, mert nagy mellem volt, keznel voltam es hajlando voltam mosni, fozni.
2019. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
De elfog. Valakinek te leszel a legfontosabb, legszebb,legokosabb.
2019. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
#5 Haha, mindezek mellett azért egy vicces, realista stílusod is van. :)
2019. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőimből kiindulva, a személyiségük pletykás, rosszindulatú, nem igazán okosak, a többség elhízott, nem szép, a munkában lusták. De férjhez mentek.
2019. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Mégsem gondolnánk milyen kevés kell a boldogsághoz... 😂

2019. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként ami a legfontosabb az a megközelíthetőség. Ha nem vagy nyitott, nem beszélgetsz emberekkel, nem hagyod hogy udvaroljanak neked és nem akarsz ismerkedni, akkor nem lesz esélyed találni senkit.
2019. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!