Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akit elvesznek feleségül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit elvesznek feleségül az vagy szép vagy jó személyiségű?

Figyelt kérdés

Sokféle nőt látok a környezetemben, akik valami olyan plusszal rendelkeznek, amiatt elvették őket feleségül.

Az egyik szép, a másik okos, a harmadik kedves és gondoskodó.

Lényegében mindegyiknek van olyan tulajdonsága, ami értékes lehet egy férfi számára.

Magamban viszont nem találom egyiket sem.


Lehet engem senki nem fog elvenni feleségül...?

Mit kell tudnia egy nőnek, hogy szeressék és elvegyék feleségül?


2019. nov. 5. 12:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Engem azert vettek felesegul, mert nagy mellem volt, keznel voltam es hajlando voltam mosni, fozni."

Hasonló reális okok miatt vettek el engem is, nagyot hibáztam.

2019. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem csak azért vettek el,mert nagy mellem van, meg nagyon jól főzök hanem a 69-et is tudom bibibibi:)
2019. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Mégsem gondolják az emberek, néha milyen kis apróságon múlik...
2019. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

Akihez hozzámennek a nők, azok jóképűek vagy jó személyiségűek?


AZ, hogy feleségül "vesznek", nem kegy, hanem közös döntés.

2019. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Férfitől függ, hogy mit kell tudnia. Engem biztosan nem kedvelne egy férfi azért, mert eléggé karakán vagyok. A párom pont ezt szereti.

De így van ez a tudásszomjammal, azzal, hogy nem akarok gyereket, azzal, hogy nem szeretek egyedül főzni, meg egy csomó dologgal.


Bevallom, abszolút nem vagyok feleség-alapanyag. Anya sem akarok lenni, a háztartás is csak addig érdekli mindkettőnket, amíg nem úszunk a mocsokban, a többi kedvfüggő, nem is vagyok az a törékeny, naiv női karakter, inkább a nagyhangú, keményebb fellépésű csaj, aztán valahogy mégis összeakadtam egy férfivel, aki nálam jobbat el sem tud (elvileg haha) képzelni a terveihez és valahogy menyasszony lettem. :)


Mindenki olyat keres, aki a legjobban illik az életébe és ha megtalálta, vele folytathatja azt az életvitelt, amit szeretett. Persze az ellentétes tulajdonságok és a különböző érdeklődés színezheti a kapcsolatot. :)


Aki társat keres, az azt keresi a másikban, amit önmagában és a saját életében is értéknek tart, így valószínűleg meg is teremti magának. :)

2019. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

""Engem azert vettek felesegul, mert nagy mellem volt, keznel voltam es hajlando voltam mosni, fozni.""


Az oké, hogy ő egy szexrobotot és bejárónőt keresett egy személyben, de te minek mentél hozzá?

2019. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

1. A szépség, jó személyiség ízlés kérdése. Akit elvesznek, az tudja azt nyújtani, amit az adott férfi szeretne. Van, akit én pl. nem tartok szépnek, de a szomszéd Pisti igen.

2. Nem feltétlenül csak emiatt - van, amikor azért, mert teherbe esett a nő, van, amikor azért, mert a férfi nagyon kishitű, és örül, ha van mellette valaki, de nem annyira vonzódik a nőhöz igazán, van, amikor pénz miatt... és vannak a ritkább esetek is, amikor egyéb hátsó szándékból (meleg férfi elvesz egy nőt álcának, bejusson az após vállalkozásába, kapjon zöldkártyát stb.)


Tanácsok:

- ne görcsölj

- kezdj el több helyen ismerkedni (ha a netes verziót eddig nem próbáltad, nem árt... jó, sok a hülye, de vannak kedves, értelmes férfiak is)

- adj le az igényeidből (olyan dolgokat, amik nélkül meg tudsz lenni logikusan végiggondolva, nyilván), főleg ha objektíven végignézve nálad jobb kategóriás férfiak után ácsingózol

2019. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
A férfiak többsége anyapótlékot keres meg legyen két lyuk rajta, a 95% ezzel beéri.
2019. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
#16 Azert mentem hozza, mert okes volt a szemelyisege, tetszett, ahogy kinezett, plusz 25 eves voltam, gorcsoltem, hogy egyedul fogok maradni.
2019. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19: sajnálom
2019. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!