Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akit elvesznek feleségül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit elvesznek feleségül az vagy szép vagy jó személyiségű?

Figyelt kérdés

Sokféle nőt látok a környezetemben, akik valami olyan plusszal rendelkeznek, amiatt elvették őket feleségül.

Az egyik szép, a másik okos, a harmadik kedves és gondoskodó.

Lényegében mindegyiknek van olyan tulajdonsága, ami értékes lehet egy férfi számára.

Magamban viszont nem találom egyiket sem.


Lehet engem senki nem fog elvenni feleségül...?

Mit kell tudnia egy nőnek, hogy szeressék és elvegyék feleségül?


2019. nov. 5. 12:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#18 Komoly döntés elé állítanál ha csak két lyuk lehetne álmaim nőjén.
2019. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Az egyik szép, a másik okos, a harmadik kedves és gondoskodó."


1.Szépség realtív, remélhetőleg csak szépnek talál az, aki velem van.

2. Okos vagyok

3. Megválogatom kivel vagyok kedves. Ha a társam bunkó velem én sem leszek vele kedves.

4. Na az nem vagyok.


Sosem akartak elvenni. :D

(de azt kérdezték már, hogy miért nincs férjem)

2019. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Pár hónapja feleség vagyok. Semmi különlegeset nem "kellett" tudnom hozzá.


Szépség: hát ,relatív, Én nem látom magam annak, férjem nyilván igen.


Okos: az vagyok. Sokféle témáról lehet velem beszélgetni.


Kedves: hát, nem mindenkivel de a párommal nyilván


Gondoskodó: ezt kifejtenéd? Nem főzök 3 fogásos vacsorát, sőt, van hogy nem is főzök Megölelgetem a férjem de nem állok pl az ágya mellett ha náthás. Szeretem meglepni apróbb dolgokkal csak úgy. Szóval ez alapján döntsd el gondoskodó vagyok e vagy sem.

2019. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem. Sok ronda és borzasztó személyiségű nőt elvettek az idők során. Semmi összefüggés nincs.

Én ellene vagyok a házasságnak, így életem szerelmének kéne eljönni, és mereven ragaszkodni a házassághoz ahhoz, hogy megtegyem. De kicsi az esély rá, hogy valaki életem szerelme legyen, és mellette az legyen a célja, hogy valaki elvegye.

Nekem ez nagyon negatív, hogy az nálad egy életcél, hogy elvegyen valaki. Inkább az lenne fontos, hogy olyat találj, akivel boldoggá teszitek egymást, házasok vagytok, ha nem.

Hogy milyennek kell lenni egy nőnek, az nem mindenkinek ugyanaz. Nekem fontos, hogy ne legyen buta, legyen nyitott, legyen humorérzéke, legyen kicsit önálló, de nem domináns. Adjon kicsit a külsejére, de azért ne is legyen túl hiú. Előny, ha sportol, külsőleg és belsőleg is jót tesz. Persze mindennek úgysem fog senki megfelelni, és persze én is messze vagyok a tökéletestől.

2019. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem ez életem célja... az ember nem csak egy dologra vágyik életében...
2019. nov. 5. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!