Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos fiatal nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos fiatal nőknek nem szabad kedvesnek lenniük a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sokszor azt hallom tapasztalom hogy ha egy csinosabb nő kedves természetű és kedves egy férfival akkor máris csak arra tud gondolni hogy biztos bejövök ennek a nőnek. Közben egyszerűen csak kedves és semmit nem akar tőle. Már egy kedvességet is félre értenek a mai férfiak?
2019. jún. 12. 07:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Igen, félreérthetjük, de ha amikor kell, jelzed, hogy nem pálya az ismerkedés, akkor a normális férfi veszi a lapot, és abbahagyja.

Sajna sok ilyen csinos nő hajlamos a "lebegtetésre", amikor pontosan tudna, hogy tetszik a másiknak, de ő olyan nagyon nem akar tőle semmit. Unaloműzésnek viszont kiválóan használható egy ilyen férfi, szóval amikor már picit távolodna, akkor bedob a csaj egy extrább kedvességet, amitől feléled a remény, és így biztosítja, hogy mindig ugrani fog emberünk.

2019. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Aztán meg magyarázkodhatsz, mert visszautasításkor számonkérnek, hogy miért húztad a másik agyát. Pedig csak normális voltál. Olyan is volt, hogy a fiú a barátját uszította rám emiatt. Gondolhatod... Csak néztem, hogy mi van.

Nem szabad közvetlenül beszélgetni velük.

Az a vicc, hogy én nem is vagyok annyira nagy szám. Nálam sokkal szebbeket látok az utcán.

2019. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Van, aki félreérti, de ettől még érdemes kedvesnek lenni. A munkám során nagyon sok emberrel találkozom, elvárás, hogy mindenkivel kedves legyek és nem is esik nehezemre. Valóban vannak, akik félreértik és azt hiszik, hogy "jelzéseket küldök". Hát nem. Volt, aki nagyon csalódott volt, miután szerinte hetek óta flörtölök vele és mégsem akarok semmit. Volt olyan pár, akik mindig együtt jöttek, aztán egyszer a pasas egyedül érkezett és randira hívott. Még a szám is tátva maradt a döbbenettől.

Ez van. Néhány félteértés miatt nem lehet az ember lánya bunkó mindenkivel.

2019. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De basszus kicsit kedves vagyok az nem azt jelenti hogy dugni akarok vele.... Egyszerűen ez hihetetlen és vicc ami a férfiak körében megy...
2019. jún. 12. 07:39
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Így van, én is tapasztaltam.

Utána vagy én voltam a szemét, vagy páran elkezdtek könyörgni, hogy de legalább adjak egy esélyt...

Ha az jelnek számít, hogy szóbaállok valakivel, beszélünk, és nem küldöm el bunkó módon melegebb éghajlatra, akkor én kérek elnézést....

2019. jún. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5. Teljesen igazad van 😀😀
2019. jún. 12. 07:41
 7/26 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves típus vagyok de ezek után hozzá sem fogok szólni férfiakhoz komolyan mondom...
2019. jún. 12. 07:42
 8/26 anonim ***** válasza:
25%
Legyél kedves továbbra is, ez sokkal jobb, mintha nem lennél az. A bunkóság az nem nőkhöz méltó.
2019. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
10-15 éve is félreértették.Ráádásul nekem sose esik le,ha valaki akar tőlem valamit,mert úgy vagyok vele én semmit nem akarok,akkor a másik se.Ne foglalkozz velük.Ha olyan hülye,hogy azt hiszi csak azérz,mert valaki tud viselkedni szt jelenti,hogy jeleket küld,meg is érdemli.
2019. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Akinek nem megy az ismerkedés, azok szerintem könnyebben félreérthetnek egy ilyen helyzetet.
2019. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!