Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb faluban elek, hogy ismerkedjek? ;/

Figyelt kérdés
Nincs semmi szorakozasi lehetoseg , nem tudom hova jarjak el ,egyedul vagyok 30F
2019. nov. 6. 07:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha ott is dolgozol, és nem jársz el soha más helyekre, akkor kb. sehogy. Neten férfiként csak akkor tudsz ismerkedni, ha szívdöglesztő álompasi kinézettel rendelkezel.
2019. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Biztos vannak koncertek, kocsmák vagy valami a környéken. Gondolom a vidéken élő nők is járnak valahova ismerkedni, bulizni.
2019. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A kocsmát én hagynám, falusiként tudom milyen a társaság.

Tényleg nehéz helyzetben vagy, de meg kell találnod a faluból kifelé vezető utat....

Ha nem ott dolgozol - ahogy írják is- könnyebb helyzetben vagy, a munkahelyen, esetleg kollégák segítségével ismerkedhetsz.Mivel 30 éves vagy ez pont az a korosztály amikor már a nők/férfiak nagyrésze kapcsolatban áll, nehezen találsz társat, vagy partnert az ismerkedéshez.


Esetleg van-e valami hobbid - pl. túrázás, sport- ami kapcsán társaságba kerülhetsz? Még ebben látnék megoldást.


Utolsónak hagyom, de nem zárnám ki a helyedben, a netes ismerkedést. Ott, a környéken beállítva a paramétereket,ismerkedj, nézelődj, találkozz.

2019. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban sem könnyebb. El kell járni társaságba, esetleg más telepulesre5.
2019. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos társaságom sincs már nagyon mert sok régi barátom nincs itt már, itt nem igazán van bármilyen koncert vagy ilyesmi, nem egy könnyű helyzet.
2019. nov. 6. 09:46
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Inkább költözz el valami nagyobb városba. Sokkal jobban jársz. Én is vidéki, falusi vagyok, és csak azok a csajok nem foglaltak itt és a környező falvakban, kisvárosokban akik agyilag vagy lelkileg "sárgalaposak" valamilyen szempontból. Annyit meg nekem nem érnek hogy csak folyamatosan szóval tartsanak és szívassanak és az egójukat tornázzam mire kinyögik hogy:

"Bocs tudom hogy akarsz tőlem valamit de inkább maradjunk barátok."

"Köszi de most nem keresek senkit."

2019. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem persze az lenne a legjobb, de ez nem megy könnyen., te is ugyanebben a helyzetben vagy?
2019. nov. 6. 10:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanebben vagyok. Tarskeresoztem is de ott is csak barátok lettünk. Ki tudja meddig kell velük cicázni mire benyögik hogy "Bocsmá' ink maragyunk baratok." Falunapon mindenki csapatban járkál vagy házi nyúlra nem lövünk vagy idegen férfit észre sem vesz. Városnapon (nem ez a neve) ugyanez van. Senkit sem ismerek, mégis minek zaklassak vadidegen nőket, pusztán azért hogy nagyon max barátok legyünk? Hogy feszt szórakoztassam mint egy önkéntes bohóc? Abból sosem lesz szerelem, sem szex. Ők ugyanezt gondolják hidd el.

Amit leírtam az tapasztalat. Vagy elfelejtem itt a környéken a kapcsolatot mint fogalmat, vagy lelécelek és itthagyok csapot-papot. Ezen filózok.

Ha akarod priviben leírnom hol is élek.

2019. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gyűjts pénzt, költözz el.
2019. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Talán 10 év múlva.. Persze
2019. nov. 6. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!