Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha zavar kiszemelt lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha zavar kiszemelt lány barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy aranyos lány aki tetszik nekem, viszont van egy barátnője akivel sokat lóg, és nekem az a lány visszataszító. Nem tehetek róla, egyrészt tényleg extra kövér ez még a kisebbik gond, de tele van a nyaka szemölcsökkel. Nekem is volt régen több is, de mindig leszedettem, szerintem ez ilyen full alap dolog, ingyen is megcsinálja a doki.

Tényleg így Ő az akire azt mondom, hogy igénytelen nő. Például egy társaságban kellemetlenül érezném magam megjelenni vele.

És ez szerintem nem felszínesség, mert nem azt mondom hogy valaki legyen márkás cuccokba, meg legyen bomba nő, hanem igényesség. Olyan mintha én nem fürdenék 3 napig akkor sem felszínes lenne aki elítél emiatt.


Volt még régen egy rövid ideig egy nagydarab barátnőm (vagy inkább szerető), az is ilyen volt, semmi sport, semmi mozgás, na Ő nem is fürdött minden nap. Hiába volt szívbeteg dohányzott. Erre a csajra emlékeztet a kiszemelt lány barátnője.


Na meg ezt a dolgot cikis lenne felhozni is.


27 F



2019. szept. 13. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Pedig neked csak ennél az igénytelen dagi nőnél van esélyed ! Nem a kiszemeltednél.
2019. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vele akarsz összejönni, nem értem, hogy miért zavar. A kiszemelted azzal barátkozik, akivel akar. Ha hármasban vannak közös programjaitok, akkor meg csak megismered annyira, hogy ne érdekeljen a külseje, ha egyébként jófej (nem vele akarsz összejönni, haverokat meg nem külső alapján választ az ember).
2019. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Most komolyan gondoltad, hogy felteszed ezt a provokatív kérdést egy kövér, csúnya, boldogtalan és igénytelen nőkkel teli fórumon? :D Úúúúgy neked fognak esni érte...
2019. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyesnek üzenem, hogy már párszor randiztunk, de azért nincs esélyem nála. Neked meg még anyukádnál sincs esélyed bohóc ;)
2019. szept. 13. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon irritáló a stílusod.
2019. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem ez természetes ha télleg tetszik akkor csak vele szeretnel lenni es nem mással ezért zavar
2019. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem feltétlen ez a lényeg a kérdésből, de azzal önmagában nincs semmi baj, ha valaki nem fürdik/zuhanyzik minden nap. Sőt, felesleges is. A víz a bőr elhalt hámrétegeit segíti eltávolítani. A túlzott mosakodás károsítja a bőr természetes baktériumflóráját.


Amúgy én tuti nem randiznék olyannal, aki nem bírja az én barátaimat.

2019. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!