Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért pont 6 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért pont 6 év után írt ilyeneket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezelőtt 8-9 éve megismertem egy fiút és egyből beleszerettem(6.os voltam). 2x voltunk együtt táborban és legjobb barátok voltunk 3évig, majd ez átalakult párkapcsolattá, ami elég rövid ideig tartott. Pletykák miatt mentünk szét amit rám kentek és ő másoknak hitt a féltékenység miatt.

Utánna nem beszéltünk majdnem fél évig, majd volt egy 1,5évig tartó kapcsolatom és aztán szétmentünk és megismertem a páromat akivel kb 4,5 éve vagyunk együtt.

Nemrég felköszöntöttem a gyerekkori szerelmemet, arra számítván, hogy ugyanúgy válaszol, ahogy eddig, röviden tömören, de nem így lett. Eljutottunk arra a pontra, amiben bevallotta, hogy most máshogy hozná a régi döntéseit és bocsánatot kért. Hozzátenném, van valakije 6 éve kb, akivel én utánnam ismerkedett meg.

Szerintetek miért kellett 6 év a bocsánatkéréshez_ Miért ismerte be ezeket dolgokat_ és a legfontosabb...mi vezette rá, hogy beszélgetést kezdeményezzen a köszöntésem után?

Bár már nem jelent nekem semmit hisz több mint 4 éve élek boldog párkapcsolatban, akkor is kíváncsi vagyok, mi vezethette vajon rá ezekre?

Bármilyen véleményt, tippet elfogadok.(persze ami nem alpári)



2019. márc. 18. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi különös, csak felnőtt, és rájött, hogy most nem úgy kezelné a dolgokat, és azért kért bocsánatot, mert leesett neki, hogy korábban ezzel megbántott.
2019. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem olyan egyszerű...azt is hozzátette, hogy sajnálja hogy vége lett a barátságunknak.
2019. márc. 18. 23:13
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szerettük egymást, emiatt is furcsáltam, hogy 6 év kellett, hogy bevallja és leküzdje a büszkeségét
2019. márc. 18. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jelentene semmit, nem irtal vna ra.

A jelenlegi kapcsolata megfaradt es nosztalgiazik, a mult meg megszepult.


Az vezette ra h te megkerested.

2019. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy rovid kapcsolatom tobb, mint 10 evvel ezelott. Szakitottam, csak mert... magam sem tudom, hogy miert. Azota ferjnel vagyok, ugy hallottam, o is hazas, de neha meg eszembe jut, hogy rossz dontest hoztam akkor. Azota nem beszeltunk, de ha talalkoznank is, eszem agaba sem lenne ezt elmondani neki. Nem vagyunk egyformak :)
2019. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2019. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki ha tud, válaszoljon/tippeljen valamit a kérdéseimre! Mellőzzétek a “dugni akar” kifejezéseket!!
2019. márc. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!