Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mások hogy tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mások hogy tudnak éretten viselkedni egy kapcsolatban, amikor még fiatalok, s én miért nem tudtam?

Figyelt kérdés

Bocsi a kérdésben lévő összetett témáért, de nem akarok 2 kérdést kiírni.

Sajnos 25 éves nőként kb. 1 éve kezdődött csak benőni fejem lágya. Természetesen ezt akkor nem érzékeltem, totál érettnek képzeltem magam, akihez mégse kopog be a szőke herceg.

Olyan hibákat halmoztam hibára, amik itt durvább napokon feltűnnek: voltam 20 év korkülönbséges kapcsolatban, és hangoztattam, h ez ideális, voltam olyan pasival, akinek másik nője is volt, alig értve, hol a hiba. Bőgtem át éjszakákat olyan pasiért, aki nagy ívben tojt a fejemre, természetesen mindezt évekig húzva.

Persze én sem voltam szinte sosem korrekt a másikkal. Mindig több vasat tartottam a tűzben.

Aztán egyszer találkoztam valakivel, aki rávilágított elég nyers stílusban, hogy agyilag kb. 13 éves szintjén állok, semmi elvárásom magammal szemben, és ne csodálkozzak, hogy soha nincs senkim.

Azóta észrevettem (addig csak magamra koncentráltam) , hogy mások ezzel szemben kb. 15 éves koruktól éretten viselkednek, 20-on évesen házasodnak, normál elképzelésük van a monogámiáról, és persze sose tartották erénynek, ha valakinél úgy jönnek ki-be az újabb jelöltek, mint zsidóban a fájdalom.

Most azon gondolkodom, ez amúgy mitől lehet? Miért van az, hogy valaki tud éretten viselkedni fiatalon, van aki meg olyan defektes, mint én?

Nyilván mindent megbántam, nem is akarok ismerkedni egy jó ideig, de azóta sem tudom megérteni, mi játszódhatott le bennem.


2019. nov. 9. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Valaki kicsit később, van aki hamarabb érik. Teljesen megértem egyébként, majd olyan, mintha magamról írtál volna. Így talán azt tudom mondani, hogy te is megmaradtál sokszor az álomvilágban, mert az jobbnak tűnt. Nekem is az volt. Évekig epekedni, reménytelen kapcsolatokban tengeni, bizonyítani, hogy az a legjobb...Mások meg lehet nem ilyen érzelmesek, vagy kiélik hamarabb magukat ezekben az álomvilágokban. Esetleg más hibáiból tanulnak és hamar leszállnak az egekből a földre. De nekem is így 24-25 évesen nőtt be a fejem lágya.
2019. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi nő vagy. Ha jól nézel ki, akkor neked bármit elnéznek.
2019. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, köszi, ezzel kicsit megnyugtattál. Azt megkérdezhetem, hogy azóta esetleg lett normális kapcsolatod is?

Kettes, hát csak remélem, hogy így van 😉 (de amúgy annyira azért nem igaz)

2019. nov. 9. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Leginkább attól függ mennyire van szüksége rá, hogy ő érett legyen. Sok embernek rettenetesen hamar fel kell nőnie mert történik egy csomó olyan dolog ahol muszáj neki, legyenek ezek jók vagy rosszak.

Én például 15 évesen már a haldokló nagyszüleimet ápoltam, ez nem olyasmi amit lehet gyerek fejjel, fel kellett nőni egyik pillanatról a másikra. De van akinek ez pozitív dolgok miatt történik, például egyik ismerősöm 16 évesen kapott egy tök jó ösztöndíjat külföldön. Ahhoz, hogy egy tök idegen országban egy teljesen más rendszerben megálld a helyed szintén fel kell nőni agyilag.

Az is sokat számít, hogy ki meddig van babusgatva a szülők által. Akinek még huszonévesen is a kis feneke alá van rakva minden, aki tudja, hogy bármit tesz ott van mögötte a támogatás az megint csak nem fog felnőni.

2019. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!