Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak: ti szoktatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: ti szoktatok így viselkedni, ha nincs semmi rejtegetnivalótok, és normális kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

A lényeg:

Ha nem vagyok itt 2 napig, mondtam is, hogy hívja ki egy barátját, haverját.

Ő pedig ehelyett nő ismerősét híja ki aznap estére egyedül. Nem is ez zavar ebben, mert lehetnek jó ismerősök, haverok... Hanem az zavar, hogy:

- este, egyedül való találkozóra hívta a csajt

- arra az estére szervezi pont, amikor én nem vagyok itthon

- vagy amikor elviekben edzeni megy (nekem legalábbis ezt mondta, sosem szólt, hogy találkozott ezzel a lánnyal, pedig találkoztak. szóval nekem hazudik erről, hogy hova megy)

- nekem nem is említi ezt az egészet (pedig előtte is kérdeztem, mik a tervei, mit csinál.)



A teljes képhez, aki kicsit mélyebben látva szeretne bármit is mondani:

1.) Korábban is volt, hogy nem mondott el hasonlókat, amikor lányok is benne voltak. (Ártatlan összejövetelt szervezett, azt is letagadta valamiért, pedig sosem voltam sárkány)

Akkor azzal magyarázta még régebben, mikor kérdeztem, ezt miért csinálja, hogy az exe (1. kapcsolata) borzasztó féltékeny volt, és teljesen beleégett., és tudja, hogy nálam nincs alapja mert nem viselkedek így, csak egy rossz beidegződés nála, próbál rajta változtatni stb. Megértettem ok.


2.) Most ismét hasonló helyzet, de ez már zavar:

Mostanáig is letagadja, ha pl volt kolléganőivel beszélget ( pont mutatott valamit a telefonján, és akkor láttam, hogy ágis beszélnek.) De nem érdekelt ez a része, gondoltam csak barátkozik, lásd 1. pont, nem hiszem, hogy van jelentősége, másrészt többüknek árjuk is van, szóval ezen nem akadtam fenn, ártatlan barátkozás szeritnem.


De a fenti esti találkozóra hívás,( amiről nekem nem beszél, hanem hazudik valamit hova megy) vagy hogy arra időzíti, amikor nem vagyok itt.. Ez nekem már sok.



Létezik, hogy én kombinálom túl, vagy túlságosan naiv vagyok és megbíztam benne éveken át?

Nyilván tőle is meg fogom kérdezni..



2019. júl. 18. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem férne bele egy párkapcsolatba. Több, mint gyanús!
2019. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen!


F, 29

2019. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Most mit vársz, mit mondjunk?

Úgyis idejön a sok nőtársad és elmondja az egész férfitársadalmat mindennek, ahelyett hogy magukba nézne....

2019. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Biztos nem magyarázat rá a lenti "háttérinfó"?


Mert akkor én vagyok a legnagyobb ökör.. ÉS évekig bíztam valakiben, akiben nem kellett volna. :( (Persze utána fogok járni ennek.)

2019. júl. 18. 09:01
 5/17 A kérdező kommentje:

# a férfi-nőgyüleletre nem vagyok kíváncsi, légyszi ezt szkippeljétek, nem vagyok rá kíváncsi.

(Ezután sem leszek férfigyűlölő, és a nőgyülölet sem érdekel továbbra sem a sérült emberektől. )

2019. júl. 18. 09:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak azért gyanús, mert hazudik róla neked.

Ha nincs titkolnivaló, miért hazudna?

Hülyeség ez a beidegződés sztem..mióta vagytok együtt?

2019. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek hazugságok,amiket az előző ex féltékenykedésével burkol.De attól még hazudik.Nem próbál változtatni sem.

Nem biztos,hogy meg is csal,de maga ez az állandó lódítás nem bizalomgerjesztő.


Mondjuk aki azért hazudozik,hogy a nő ismerőeivel talákozzon,és a lakásra hívja,amíg nem vagyok otthon az nálam egy nagy kérdőjel.Azt meg mindenki tudja,hogy elég pár akaratlan hazugság,hogy a bizalom olyan gyorsan távozzon,ahogy jött.

2019. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 7 Pontosan erről van szó, hogy kezd megtörni bennem valami.. Még akkor is, ha nem csal meg.


Egyébként nem lakásra hívta a csajt, csak kávéra vagy találkozni.


7 éves kapcsolat. Azt hiszem volt idő már ennek a rossz beidegződésnek a kigyomlálására mellettem.. nem az zavar, hogy találkoznak, mert mondjuk haverkodik. Az zavar, hogy egyrészt hazudik nekem róla, úgy teszi, hogy én ne tudjak róla, meg sem említette az egészet, azt sem, ki ez. Másrészt arra időzít, amikor nem vagyok itthon, vagy más programja alatt ( gondolom ahelyett vagy utána akarta időzíteni, de nekem nem szólt róla, azt mondta, edzeni megy...).


Nekem ez az, ami most kezd az utolsó csepp lenni.


L fogok vele ülni persze és meg fogom kérdezni, de eddig is először letagadta, amikor meg szóltam hogy de tudom(!), akkor meg a fentivel magyarázta ki.


Nem az a típus, aki tipikusan fűvel-fával csalna, sőt, de ez a titkolózás akkor is rohadt kiábrándító, csalódtam benne, ez a jó szó.

2019. júl. 18. 09:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kombinálod túl. Ha még nem csalt meg, előbb utóbb megfog.

Próbáld ki. Mikor ő nem lesz otthon, jelentsd be neki, hogy egy nagyon jó fiú barátod eljön hozzád...

2019. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"hogy az exe (1. kapcsolata) borzasztó féltékeny volt, és teljesen beleégett.,"


Nem feltétlenül hinném el. Ha pedig akkor is más nokkel randizott, nem is csodalkoznek rajta.

2019. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!