Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak defektes szellemile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak defektes szellemileg nem százas, önbizalom hiányos, szorongos, éretlen, "sose volt kapcsolatom" "nem tudom, mi az a kapcsolat" "hogy kell viselkedni egy kapcsolatban" lányok jönnek nekem?

Figyelt kérdés

Rengeteg lánnyal ismerkedtem az elmúlt pár hónapban. Kivétel nélkül egy se tudta mit akar. Amelyik tudta, kiderült, hogy rosszul tudta. Szüzek, prüdek, éretlenek, soha nem volt még kapcsolatukat...17-21 éves lányokról van szó.

Már unom.


Engem nem erdekelne ha ellttrm ri**nc volt, vagy mitudomen....mar beert a fejem, hogy az ilyeneket ne vegyem figyelembe. De nem nagyon jon egy normalis lany sem, akinek lenne onbizalma, tudja mit akar, stb.


Masnal is volt ilyen “ures menet?”


25f


2018. márc. 18. 21:28
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Mindegyikkel talalkoztam.

“Jartunk” de nem lehetett egyikkel sem zoldagra vergodni.

Benyogtek, hogy nekik ez nem megy, nem tudjak, hogy s mint kell egy kapcsolatban viselkedni, mit kell adni stb.

Nem tudom miert akadtal ki 1-so valaszolo. 😅😁


Latom nagyon nem erted a kerdesemet!

2018. márc. 18. 21:34
 2/34 A kérdező kommentje:

Plusz irtam, hogy mindegyik szenvedett valami psziches betegsegben. Depresszio, onertekelesi/megfelelesi stb zavarban.

Elobb ertelmezd a kerdest elso. Utana irj valaszt! 😁😂😂

2018. márc. 18. 21:38
 3/34 anonim ***** válasza:
45%

Ez ilyen. A lányok 80%-a vagy kattant vagy donteskeptelen vagy életképtelen. Itt is van belőlük bőven meg úgy mindenfelé.

Persze itt most megkapod, hogy rossz helyen ismerkedsz.

2018. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%

Talan orvos vagy, kerdezo?


Gondolkozz el azon, hogy miert nem kellesz a "normalis" lanyoknak.

Szoval szerinted beteg es prud az, aki 17-21 evesen szuz es nem fekszik le veled egy het alatt?

2018. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Uristen. 😂😂😂

Ki beszelt itt szexrol??

Jezusom...ez durva....😁😅

Ok mondtak, es latszok rajtuk a depressziv hangulat. Megkoszontek a randit es maradtak netes baratoknak.

Azota egy sem jutott elorebb erdemben.

Es igen...3 lany jart pszichologushoz, pszichiaterhez, 7 pedig mar evek kta probalt elmenni, de nem jott ossze.

Szoval....akkor en Dr vagyok? Aztabetyaaar, mit meg nem tud az ember gyakorincmagarol.

2018. márc. 18. 21:48
 6/34 anonim ***** válasza:
31%
De ők mind megérdemlik a legjobbat, gondolom...
2018. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%

Most végre jogosan leírhatom, amit itt nagyon sokat ok nélkül köpnek oda minden kérdés alá: te választottad őket.


Komolyan, vannak férfiak, akik hajlamosak akár tudattalanul is ilyen defektes ribiket választani, mert valamiért az, ha valaki rendben van és nem akar tőlük függeni, meg nem ér rájuk mindig, mikor ők akarják, mocskosul bántja az egójukat. Nagyon sokan akarnak egészséges, okos nőt, csak azt elfelejtik, hogy ez azzal is jár, hogy az a nő a kapcsolatban is szabad akar lenni és nem lesz kevésbé szabadabb, hanem "csak" hűséges. És bizony nem fog amiatt aggódni sem, hogy alkalomadtán szembehelyezkedjen veled, vagy megjegyzést tegyen rád, ha valami nem tetszik neki és le fog lépni, ha elkezded leszarni meg tudom is én, nem figelsz rá úgy, olyan minőségben, ahogy kell.


Sokan úgy akarnak ép embert, hogy a felét nem bírják elviselni azoknak a tulajdonságoknak, ami egy ép emberrel még jár az elképzelteken kívül.

2018. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Ami nem mer megszolalni egy boltban, vagy epp elajult velem a westendben mert nem birta a tomeget, vagy epp nem mert hozzam erni mert majd szivinfarktust kapott, vagy mert a szemembe nem mert nezni mert annyira izgult, vagy mert benyugtatozva jott a randira, vagy mert....soroljam?


Milyen “legjobbrol” beszelsz 7-es?


Volt jopar kapcsolatom. Normalis lanyokkal.


Csak annyk volt a kerdesem, hogy masnal is volt-e ilyen, hogy ilyen lanyok jottek. De latom az agyalas es egy egyszeru szovegertes kifog rajtatok.

2018. márc. 18. 21:56
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen ember van. Nem csak nőkből.
2018. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdéseknél általában olyan válaszok jönnek, hogy s..ggfej vagy, amiért nem tudsz tovább látni az önbizalomhiányon, céltalanságon meg a remete életmódon, mert kivétel nélkül mindegyiknek szép lelke van, és ez a fontos, bár az is igaz, hogy ezeket csak nőknek mondják...


Nehéz kérdés, nem tudsz mást tenni, csak tovább próbálkozni. Olyan nincs, hogy mindenki életképtelen, max többet kell keresgélni, bla bla...

2018. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!