Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves fériként hol ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves fériként hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Az a gáz hogy külföldön élek,mert itt tudtam magamnak és a szüleimnek anyagi biztonságot adni.Szeretnék ismerkedni,de igy távol az országtól nem könnyű.Volt hogy a fejemhez vágták,hogy ha magyar nő kell akkor gyere haza.Némilgen igazatok van,de itt nálam van jövő és nem kell hó végén a fejem búbját vakargatni.Ennyire rossz lenne a hozzáállásom a dolgokhoz?Félek a tarskereső oldalak nagy része kamu.


A mai napig tanulok,olvasok,sportolok és sokat dolgozom.Próbálom fejleszteni magam,szóval épeszűnek tartom magam :)


Adjatok valami ötletet,hogy hogyan ismerkedjek magyar nőkel.

Esetleg hogyan tudnám azt elérni,hogy egy nő kijöjjön hozzám?


A kérdésem komoly! A butasagokra most nem vagyok vevő.Köszönöm.



2019. nov. 10. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz ott?
2019. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem beszélem anyanyelvi szinten a nyelvet és szerintem egy komoly szintű ismerkedeshez ez nem ártana.Meg hát elvégre Magyarnak vallom magam.Pár évig még itt kell élnem,de félek az évek miatt :)
2019. nov. 10. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján úgy tűnik, hogy van diplomád és/vagy szakmád. Ha ez így van én mindenképp megpróbálnám az itthoni életet. De ezt te tudod...

Nem írtad, hogy melyik országban vagy, de sok helyen vannak magyar közösségek is.

Ha találsz is egy rendes nőt, nehéz lesz meggyőzni, hogy hagyjon mindent ott és költözzön ki hozzád. Általában az aranyások szoktak könnyebben belemenni az ilyenbe...ami gondolom neked nem kell.

2019. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos ott is élnek magyar nők keress neten rá.
2019. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak mindenféle csoportok pl bécsi magyarok stb. Ezekben általában szervezni szoktak összejöveteleket is. Na ott lehet ismerkedni :)
2019. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!