Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog ha még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

16-18 éves korom körül nem annyira zavart még. De lassan 23 évesen már nagyon. Úgy érzem hogy le vagyok maradva, és a lányok szemében én senki sem vagyok. Mert a legtöbb lánynak azok a fiúk kellenek akik egy pillanat alatt leveszik a lábukról. De én mivel tapasztalatlan vagyok így nem tudok ilyen lenni. Meg én normális kapcsolatot szeretnék csakis. De nekem sok idő kell szerintem mire megszeretek, és meg tudok bízni egy lányban. Amit szeretem sok lány nem várna meg.

Sokszor esélytelennek érzem hogy valaha engem megszeressen egy lány.


Nem vagyok ronda mert tetszettem már lányoknak, sőt olyan is volt amikor egy lány kezdeményezett, ráadásul nagyon szép volt, csak rájött arra hogy én tapasztalatlan vagyok így meggondolta magát. Pedig lehet jobban szeretném én mint egy olyan fiú aki minden hónapban más lányt hülyít...


2019. nov. 10. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Már én sem nagyon tudok hinni magamban...

Régóta elhagyatott ipartelepekről és romos házakról/épületekről álmodom éjszakánként. Mintha ez is jelezné, hogy nincs már sok hátra...

2019. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valami normális vagy nem normális.
2019. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem normális.

Ha normális eloszlást követne 23éves korban az addigi kapcsolatok száma, akkor bármilyen várható érték és bármilyen szórás mellett esélye van, hogy valakinek negatív számú barátnője volt 23 éves koráig :O

2019. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok és nekem sem volt még párom. Nem tartom normálatlan dolognak, egyszerűen így alakult.
2019. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
23 éves korára a legtöbb srác már 1-2 kapcsolaton, és legalább féltucat puncin túl van. Ennek tükrében döntsd el normális-e. Nekem pl. 21 a barátnőm, mégsem jött volna össze soha egy töketlenkedő, félénk sráccal semmi esetre sem, még tiniként sem. A lányoknak férfi kell.
2019. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És én 27 éves férfiként mit mondjak neked havercsont? Nekem se volt meg párom. Pedig helyes férfi vagyok, sem kövér sem sovány nem vagyok. Kockának sem vallom magamat, nem konyítok sokkal jobban az informatikai dolgokhoz mint a többi ember (annak ellenére hogy ez a szakmám). Én falun élek. Több kis falu meg egy kis város van itt.

Kevés az olyan nő erre aki nem fordult még magába teljesen és nem a gyűrű neki a No.1, hanem legalább egy kávét megiszik velem előtte. Vagy az olyan aki nem a gyerekeinek keres apát mert naivan összeállt valakivel akinek nem kellett.

Itt is zömével úgy pózolnak a neten a nők és a férfiak mintha valami "modellek" lennének. Aztán jön a "Bocs nem ismerkedek" duma. Buliban csapatban vannak. Úgy meg pláne nagy az arcuk. Tudom sok a rinya. Csak azt akarom hogy lásd nem vagy egyedül. Hozd ki magadból a legjobbat külsőre-belsőre hogy magadnak tetszhess. Ennyit megérdemelsz. És ne logasd az orrod. Fog ez változni! :) Máshol lehet hogy belőled van hiány! :)

27F

2019. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a normális? Nekem teljesen mindegy, hogy volt e barátnőd vagy sem, sőt szerintem a legtöbb ember így van ezzel. Úgyhogy mondhatjuk, hogy normális.
2019. nov. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsoltmester ***** válasza:
Mindegy hogy normális a lényeg az hogy szarul érzed magad miatta tehát változtatni kell rajta. Egyébként itt is a minőség számít nem a mennyiség hiába írja valaki hogy mennyi csaja volt az is lúzer aki nem tud kitartani a másik mellett.
2019. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!