Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben mi a jó itt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi a jó itt ezen az oldalon ha egy férfi válaszol egy kérdésre, hogy miért nagyok a nők elvárásai, akkor azonnal 0%-t kap, ha egy nő ezt írja egy férfira:, , Ostoba lezüllött dekadens férgek mind, , azonnal 100%-ot kap?

Figyelt kérdés
ma írta egy nő itt egy budapesti kérdésre, azonnal kapott 100%-ot, ha férfi írt ott választ normálisan, azonnal csuklóból 0%-ot kapott mind. Ez miért jó, ha a nő bármilyen romlott is, akkor is jön a szlogen: hogy vedd el, ami jár neked. Ha a férfi normális, akkor is kuss van neki. Úgy érzem manapság trendi nőnek lenni s azt tenni úgy és akármilyen rossz módon is, ahogyan csak akarod ha nő vagy.
2019. nov. 11. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez a "hely szelleme". Nem éri meg lázadozni ellene, a szélmalmok ellen is rohanhatnál dárdával kb. pontosan ugyanannyi értelme lenne.
2019. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy? Ez egy honlap csak.
2019. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nekem mindegy, csak fura hogy ha egyik konkrétabb és építő jellegű értelmesebb választ ad, mint a másik (akár férfi akár nő), akkor is az miért nulla, aki meg sértegető választ ad a gyengébb nem tagjaként az azonnal zöld kezet kap. Ha lenne egyenlő mérce, de szerintem nincs itt se,
2019. nov. 11. 20:07
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kicsit el vagy tévedve. Normális férfi válaszokat nem láttam itt még lepontozva (és az enyémet sem szokták). Azokat a gyökereket pontozzák le, akik azt sem tudják, milyen irányban ülnek a lovon, aztán egy 30 soros esszében felépítik az idaológiájukat, aminek semmi köze nincs a felnőtt emberek életéhez és üvölt róla, hogy egy ostoba, elborult maszlag.
2019. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is el vagy tévedve.
2019. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Én meg nőként normális választ adtam pl. tegnap arra a kérdésre, hogy melyik szebb ajándék a virág, vagy az ékszer.

Leírtam, hogy páromtól diplomaosztómra kaptam egy tenyésztett gyöngysort, de egy szál vörös rózsának is nagyon örülök, erre szinte 0-hoz közeli szavazatom lett.

Párom minimálbérért dolgozik, tehát egyáltalán nem gazdag.


Most akkor mi van? :O A pontozással már nem kell foglalkozni. Ha egy igen, nem választ írsz egy eldöntendő kérdésre, akkor is leszavaznak. Valakik ebben élik ki magukat.

2019. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

#4


Ez így is van, tényleg.


Bár fordítva tényleg előfordul néha, hogy a "minden férfi gusztustalan" jellegű kommenteket - amit 2 azaz kettő nő írogat itt, egyikük névvel ("Napfénybaba"), másikuk stabilan ugyanazzal a százalékkal évek óta - bizony pozitív mérleggel zár. És ez néha tényleg érthetetlen. És nem arra gondolok amikor egy bizonyos réteg kapja meg a dolgot, mert az általában jogos, hanem amikor mindenki.


Fordítva is gusztustalan, jogos is a nullázás, a kérdező elég hülye, ha ezt nem látja be.

2019. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

#4

Nem kell ahhoz gyökérnek lenni, elég más véleményen lenni, akár alátámasztva, akár nem, ugyanúgy lehúznak, mintha valami félbolond lennél.

2019. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

#8


Sőt! Olyan is van amikor hárman ugyanazt válaszolják és csak az egyik kap nullázást... Érződik, hogy olyankor "pofára megy" a dolog. Mint az oviban.

2019. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy oldal a sok közül.


Facebookon is írnának rengetegen csak ott ugye nem névtelen.

2019. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!